Zwycięzcy Hengst Racing Program za kierownicą Ferrari Italia 458

akcja ferrari

Laureaci programu organizowanego przez markę Hengst w październiku spotkali się na torze w Kielcach, gdzie pod okiem Tomasza Kuchara i instruktorów akademii bezpiecznej jazdy mogli sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą i poprowadzić kultowe Ferrari Italia 458.

Cały dzień motoryzacyjnych emocji obejmował m. in. naukę jazdy w poślizgu, przejazdy czasowe Subaru Imprezą, ale prawdziwą wisienką na torcie były przejazdy 570 konnym Ferrari Italia. Goście mieli możliwość zasmakowania emocji związanych z przejazdem tym wyjątkowym samochodem jako pasażerowie, ale również jako kierowcy. Emocje dosłownie wciskały w fotele.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku zapowiadającego pełną relację, która na naszej stronie internetowej będzie dostępna już w przyszłym tygodniu.

Przypominamy również wszystkim, którzy uczestnikom Hengst Racing Program, że punkty za zakupy filtrów marki Hengst można zbierać do końca roku i również do tego czasu trwają licytacje nagród rzeczowych takich jak telewizory, smartfony, tablety i wiele innych.

Data dodania: 14.11.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz