Podzespoły ramion roboczych maszyn

Ramiona robocze są najważniejszym elementem wykonawczym koparki. Zazwyczaj element ten jest zakończony łyżką o różnych rozmiarach i przeznaczeniu, zaś wszystkie części składowe wymagają wzorowej jakości, gdyż podczas wykopów działa na nie ogromna siła. Oferowane w sieci Autos podzespoły do ramion roboczych maszyn JCB, CAT, KOMATSU, VOLVO, CASE są najwyższej klasy. Warto poznać bliżej ofertę podzespołów zamiennych do ramion roboczych maszyn w sieci Autos.

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części 1

Sworznie do maszyn budowlanych

Sworznie służą do zabezpieczenia łyżki u końca ramiona roboczego i zazwyczaj wykonane są z odlewu metalu, który gwarantuje doskonałą odporność na największe przeciążenia podczas pracy.

Tulejki do maszyn budowlanych

Tulejki są niezbędnym elementem łączącym, wymaganym przez każde ramię robocze. Spajają ze sobą elementy i powinny być zawsze wysokiej jakości oraz rozmiaru dopasowanego do konkretnego modelu koparki.

Uszczelniacze do maszyn budowlanych

Znajdujący się w połączeniach elementów sworzeń - tuleja smar zapewniający długotrwałą i bezawaryjną pracę maszyny. Aby smar pozostawał na swoim miejscu potrzebne jest zastosowanie uszczelniaczy które pełnią podwójną funkcję: zatrzymują smar na swoim miejscu oraz nie dopuszczają zanieczyszczeń zewnętrznych do przenikania do połączeń sworzeń - tuleja.

Elementy ślizgowe do maszyn budowlanych

Ramię koparki jest ruchome, lecz w niektórych miejscach wymaga stałego połączenia, które zapewni możliwość swobodnego obrotu. Umożliwiają to niezbędne elementy ślizgowe, oferowane w sieci Autos w różnych rozmiarach dedykowane do konkretnej maszyny.

Zęby do maszyn budowlanych

Zęby do koparek to metalowe elementy, które zapewniają możliwość wykonania danego zakresu prac, od zadań związanych z materiałami sypkimi jak piach, aż po prace z materiałami stałymi, takimi jak skały czy twarda ziemia. W sieci Autos odnajdzie niezawodne zęby marki Black Iron.

Aby zapytać o dostępność produktu, skontaktuj się z jednym z oddziałów AUTOS:

NOWY
            KATALOG CZĘŚCI
DO MASZYN BUDOWLANYCH
FILIE

FILIE XLS
Pobierz