Wkłady filtrów do maszyn budowlanych

Filtr to niezbędny podzespół każdego pojazdu mechanicznego i swoim działaniem obejmuje kluczowe części w pojeździe. Dostępne w sieci Autos filtry do maszyn budowlanych są najwyższej jakości i pasują do maszyn JCB, CAT, KOMATSU, VOLVO, CASE oraz innych. Elementy te oczyszczają wtłaczane do silnika powietrze, filtrują olej silnikowy, powietrze w kabinie, olej w skrzyni biegów oraz olej w układzie hydraulicznym. Do naszej sieci wdrożyliśmy jedynie producentów z najwyższej półki firm takich jak WIX, Mann Filter, Hengst, Fleetguard, Exmot. Poznaj bliżej oferowane w sieci Autos filtry do Twojej koparki! Oferujemy filtry do najpopularniejszych typów maszyn tj. koparko ładowarek, koparek kołowych i gąsienicowych, mini koparek, ładowarek, ładowarek teleskopowych, spychaczy oraz wozideł.

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

Wkłady filtrów powietrza do maszyn budowlanych

Filtr powietrza ma niezwykle ważne działanie, otóż oczyszcza powietrze z zawieszonych w nim zanieczyszczeń i dopuszcza do komory spalania jedynie powietrze czyste, pozbawione cząstek stałych i pyłu.

Wkłady filtrów paliwa do maszyn budowlanych

Paliwo w celu zapewnienia bezawaryjnego działania podzespołów układu paliwa, musi być czyste i pozbawione zanieczyszczeń stałych. Filtr paliwa służy dokładnie w tym celu i przedłuża żywotność takich podzespołów jak pompa paliwa.

Wkłady filtrów oleju do maszyn budowlanych

Odpowiedni olej podczas pracy silnika ciągle po nim krąży i smaruje elementy oraz zapewnia możliwość odprowadzania z jednostki nadmiaru ciepła. Olej spełnia fundamentalną rolę w kwestii trwałości silnika.

Wkłady filtrów kabinowych do maszyn budowlanych

Filtr kabinowy służy do oczyszczania powietrza wtłaczanego do kabiny danej maszyny budowlanej. Ze względu na systematykę pracy takich maszyn, filtry kabinowe odgrywają istotną rolę chroniąc płuca pracownika.

Aby zapytać o dostępność produktu, skontaktuj się z jednym z oddziałów AUTOS:

NOWY
            KATALOG CZĘŚCI
DO MASZYN BUDOWLANYCH
FILIE

FILIE XLS
Pobierz