Milwaukee®. Nowa marka elektronarzędzi w sieci Autos.

Korporacja Milwaukeev® Electric Tool jest przodującym producentem i sprzedawcą elektronarzędzi heavy-duty, przenośnych elektronarzędzi i akcesoriów dla profesjonalnych użytkowników na całym świecie.

Z myślą o wymagających potrzebach profesjonalistów marka Milwaukee® opiera swoją strategię na tworzeniu sprzętu najwyższej jakości we wszystkich kategoriach: narzędzi ręcznych, akumulatorowych, akcesoriów. A integrując urządzenia wyposażone w najwyższej klasy elektronikę ze specjalnie zaprojektowanym programem do śledzenia sprzętu ONE-KEY™, opartym na „chmurze”, marka Milwaukee® kontynuuje rewolucję w sektorze profesjonalnych elektronarzędzi.


Lider w bezprzewodowej wydajności dzięki elastycznym platformą akumulatorowym M18 FUEL™ i M12 FUEL™.

Trzy autorskie innowacje stworzone przez markę Milwaukee® , takie jak bezszczotkowy silnik POWERSTATE™, akumulator REDLITHIUM-ION™ oraz inteligentny system elektroniki sterującej REDLINK PLUS™ sprawiają, że urządzenia Milwaukee® są obecnie najbardziej zaawansowanym technologicznie produktem na rynku narzędziowym.

promocja Milwaukee

promocja Milwaukee

Milwaukee® wprowadza TICK™ - tracker do śledzenia narzędzi i wyposażenia: Może śledzić cokolwiek.

Przeznaczony do pracy w najgorszych warunkach, tick™ może zostać łatwo zamocowany i ukrty przed wzrokiem na każdym produkcie, niezależnie od marki, zapewniając użytkownikowi nieocenioną możliwość śledzenia jakiegokolwiek wyposażenia poprzez aplikację one-key™<.>

“Zaginione narzędzia i czas spędzony na ich poszukiwaniach mają znaczący wpływ na wynik finansowy przedsiębiorstwa. Jedno zaginione lub zniszczone narzędzie robocze może zwiększyć czas wykonania zadania o ponad 30%. To, pomnożone przez czas trwania dużego projektu, może oznaczać dziesiątki tysięcy straty z tytułu zmarnowanej pracy i spowodować znaczące przekroczenie harmonogramu projektu. Celem ONE-KEY™ jest uproszczenie procesu zarządzania narzędziami, przez zastąpienie kosztownych lub uciążliwych metod znajdujących się obecnie w użyciu. Możliwość szybkiej lokalizacji narzędzia może zaoszczędzić czas i koszty, jeśli potrzeba zastąpić uszkodzony sprzęt lub jest ono pilnie potrzebne”, mówi Komron Shepherd, Senior Product Manager Milwaukee Tool. “Wykorzystanie tej samej technologi śledzenia, która jest zintegrowana w narzędziach wyposażonych w ONE-KEY™*, umożliwia użytkownikowi łatwe śledzenie każdego narzędzia przez umieszczenie na nim trackera TICK™. Dla każdego profesjonalisty jego narzędzia i wyposażenie to jego środki utrzymania - TICK™ pozwala mieć wszystko na oku i zapewnia lepsze zarządzanie swoją inwestycją.” 


promocja Milwaukee

“Dzięki niskiemu profilowi tracker TICK™ może zostać bezpiecznie zamocowany do czegokolwiek za pomocą kleju, wkrętów, nitów lub taśmy dwustronnej. Jego płaski tył umożliwia ścisłe dopasowanie do różnych powierzchni, a zaokrąglony kształt dobrze pasuje do miejsc ukrytych przed wzrokiem; np. od spodu drabiny lub na podstawie ukośnicy. Każdy TICK™ posiada również wygrawerowany laserowo numer seryjny, tak że użytkownik może łatwo zidentyfikować i przyporządkować wiele trackerów TICK™. Po założeniu i ukryciu przed wzrokiem TICK™ czyni śledzenie narzędzi i wyposażenia tak prostym, jak wyjęcie telefonu z kieszeni.” 


promocja Milwaukee

Produkty z umieszczonym trackerem TICK™ paruje się przez aplikację ONE-KEY™. Lokalizacje śledzonych narzędzi są uaktalniane zawsze wtedy, gdy urządzenie z aplikacją ONE-KEY™ zbliży się do trackera TICK™ na mniej niż 30 metrów. Te uaktualnienia lokalizacji są transmitowane przez znajdującą się w zasięgu aplikację ONE-KEY™, niezależnie od tego, czy aplikacja jest otwarta, co pozwala użytkownikowi na szybsze odnalezienie zaginionego narzędzia. Dodatkowo użytkownik może łatwo zarządzać wszystkimi swoimi narzędziami przez funkcje aplikacji Simplified Tool i Equipment Management. Te funkcje pozwalają użytkownikowi na przypisanie i zachowanie szczegółowych informacji o wszystkich swoich narzędziach i wyposażeniu - niezależnie od tego, czy jest to narzędzie wyposażone w TICK™, narzędzia z systemem ONE-KEY™, czy też jakiekolwiek inne narzędzie lub wyposażenie.
Kontrola Narzędzia umożliwia Ci zaplanowanie mocy i szybkości M18 FUEL™ oraz całkowicie skonfigurować Twoje narzędzia do wykonywanej przez Ciebie pracy. Używając ONE-KEY ™ bezprzewodowo synchronizujesz swoje wiertarki i narzędzia udarowe poprzez odpowienie zaprogramowanie ich szybkości i momentu obrotowego, bezpośrednio w ich pamięci. Zaawansowana elektronika wewnątrz narzędzia monitoruje jego wydajność, oferując nieporównywalną kontrolę i stabilne działanie przy każdym wciśnięciu włącznika.


Uproszczone zarządzanie narzędziami i sprzętem

Zarządzanie Stanami umożliwia śledzenie wszystkich narzędzi i sprzętu w odniesieniu do wszystkich wykonywanych prac i użytkowników. Aplikacja ta pozwala na prowadzenie szczegółowej dokumentacji stanów magazynowych, niezależnie od ich producenta lub marki. Rozwiązanie to daje możliwość łatwego ustalenia budżetu i zarządzania rocznymi wydatkami na sprzęt. ONE-KEY ™ umożliwia natychmiastową i łatwą wymianę informacji pomiędzy terenem i biurem poprzez przypisywanie lokalizacji i właścicieli dla każdej pozycji stanów.

promocja Milwaukee promocja Milwaukee promocja Milwaukee

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz