Nowy magazyn logistyczny Autos

Nowy magazyn logistyczny Autos na południu Polski już działa!

Na mapie Autos pojawiła się kolejna lokalizacja. Tym razem to nie tylko sklep, ale przede wszystkim centrum logistyczne o łącznej powierzchni ponad 3000 m2. Nowy obiekt położony jest na południu Polski, a dokładnie w Bieruniu koło Tych.

Lokalizacja centrum związana jest z intensywnym rozwojem sieci na południu kraju oraz w Czechach i na Słowacji. Ponadto Śląsk to najbardziej uprzemysłowiony i zurbanizowany region w Polsce, bardzo atrakcyjny ekonomicznie, również dla branży motoryzacyjnej. Równie duże znaczenie ma rozwinięta infrastruktura i bliskość autostrady A4.

Hub to ponad 1800 m2 powierzchni magazynowej i blisko 4000 miejsc paletowych. Pozostała powierzchnia przeznaczona jest na potrzeby socjalno - biurowe oraz sklep. Jest to szósta lokalizacja Autos w województwie śląskim. Inwestycja została zrealizowana zgodnie z planem. Hub zapewni klientom z południa Polski, Czech i Słowacji większą dostępność części i z pewnością przyczyni się do skrócenia czasu oczekiwania na zamówiony towar, który do tej pory musiał być sprowadzany z magazynu centralnego w Solcu Kujawskim. Jednym słowem nowe centrum ma usprawnić procesy kompletacji oraz transportu, a przede wszystkim pozwolić dynamiczniej reagować na potrzeby Klientów Autos. Zapraszamy do naszego nowego obiektu w Bieruniu, który jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty.

Kolejnym etapem powiększania zaplecza magazynowego będzie niebawem rozpoczynająca się budowa nowej hali w Solcu Kujawskim.

zapraszamy do sklepu:
43-150 Bieruń, ul. Świerczyniecka 11
tel. 32 / 413 10 11, 32 / 413 10 12
e-mail: bierun@autos.com.pl

poniedziałek - piątek - 8:00 - 17:00
sobota - 8:00 - 13:00

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz