Odwiedź z Hengst fabrykę AMG!

Kupując w październiku w sieci Autos filtry marki Hengst mają Państwo niebywałą okazję wziąć udział w akcji, w której nagrodą główną jest kilkudniowy wspólny wyjazd do fabryk HENGST w Nordwalde, AMG w Affalterbach oraz muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie.

hengst wycieczka

Żeby wziąć udział w akcji wystarczy w październiku kupować w sieci Autos filtry marki Hengst. Dwóch klientów, którzy w tym czasie osiągną najwyższy obrót otrzymają zaproszenia do udziału w wyjeździe organizowanym w dniach 27-30.11.2017 r. do fabryki Hengst w niemieckim Nordwalde. Dodatkową i bardzo specjalną atrakcją tego wyjazdu będzie zwiedzanie fabryki AMG w Affalterbach oraz muzeum Mercedes-Benz w Stuttgarcie. To z pewnością przyniesie niebywałe wrażenia każdemu, kto jest fanem motoryzacji i nie tylko.

Dodatkowo 20 klientów, z najwyższym wzrostem względem ostatnich 6. miesięcy otrzyma zaproszenia na wyścigi gokartowe, które odbędą się w listopadzie. Zwycięzca finału jako nagrodę główną otrzyma zaproszenie na wyjazd do Niemiec wraz z osobą towarzyszącą. Zmagania na torach gokartowych poprowadzi dla Państwa kierowca rajdowy – Tomasz Kuchar.

  • Olsztyn 14.11 godz 18.00 (Eliminacje)
  • Kraków 16.11 godz 18.00 (Eliminacje)
  • Wrocław 17.11 godz 18.00 (Eliminacje)
  • Warszawa 18.11 godz 18.00 (Eliminacje)
  • Warszawa 18.11 godz 20.30 (Finał)

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz