Autos Elbląg oraz Błyskawica Postolin pomagają Leonkowi

W ramach pomocy Leonkowi Sajowi, który zmaga się z poważną chorobą serca, została zlicytowana koszulka piłkarska klubu Błyskawica Postolin.


ważne!


Ekipa z oddziału Autos Elbląg wraz z A-klasową drużyną przekazali na licytację koszulkę meczową wraz z autografami wszystkich zawodników tego zespołu. Walka o tą wyjątkową pamiątkę dla kolekcjonerów, była bardzo zażarta. Rywalizacja trwała do samego końca.
Do ostatniej chwili „walczyło” dwóch użytkowników Facebooka. Ostatecznie kwota jaką wsparto walkę o powrót normalności Leona to 650 zł. Licytacje wygrał właściciel ośrodka Ranczo na Wzgórzu z miejscowości Czchów (woj. Małopolskie).
Co ciekawe przedsiębiorca z południa pochodzi właśnie z Postolina, a nawet grał swego czasu w drużynie Błyskawicy, podobnie jak jego ojciec.


Potwierdzamy: wpłata wpłynęła, a koszulka została przekazana. Cieszymy się, że mogliśmy pośredniczyć w tej pomocy i bardzo dziękujemy za wsparcie.


CZCHOW

Aukcja była kolejnym etapem wsparcia Leona Saja, wcześniej również została przekazana kwota na leczenie chłopczyka.

Mały Leoś urodził się z bardzo poważną wadą serca. Niestety, jedyny dla niego ratunek, to bardzo kosztowna operacja w Stanach Zjednoczonych, która jest już zaplanowana na marzec 2021. Każda wpłacona złotówka jest kolejnym krokiem do realizacji tego trudnego zadania. Czasu jest coraz mniej, a kwota jaką należy zebrać to 1,5 mln złotych. Zachęcamy do wsparcia zbiórki poprzez portal siepomaga.pl:

https://www.siepomaga.pl/leosiowe-serduszko

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz