FAST najlepsza marka części do samochodów dostawczych

FAST. MASZ PEWNOŚĆ!

Autos w nowej kategorii części.

Od 30 lat firma Autos kojarzy się wszystkim z częściami zamiennymi do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, autobusów i maszyn budowlanych. W tym roku firma podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej oferty o części do samochodów dostawczych. Obecnie portfolio Autos urośnie o ponad 40000 nowych referencji do samochodów dostawczych w tym prawie 8000 marki FAST. Oznacza to otwarcie Autosa na rynek ok. 2 mln aut w Polsce..
FAST

Marka FAST

FAST to specjalista w kategorii pojazdów dostawczych. Od ponad 10 lat sprzedawana jest regularnie w 40 krajach na całym świecie i jest jedyną w Europie marką specjalizującą się wyłącznie w asortymencie do samochodów dostawczych. W swojej ofercie pokrywa większość modeli uznanych marek busów jak: FIAT, Iveco, Renault, Citroen, Peugeot, Ford, Mercedes i Volkswagen. Przez samochody dostawcze rozumie się wszystkie samochody zwane potocznie busami, takie jak np. Fiat Ducato, Iveco Daily i Mercedes Sprinter. Dotyczy to również vanów o mniejszej kubaturze np. Fiat Nemo, Renault Kangoo, Peugeot Partner.

Marka Fast od samego początku istnienia budowała swoje portfolio w sposób bardzo przemyślany i zorganizowany. Oznacza to, że asortyment jest tworzony kompleksowo do każdego z modeli samochodów. Zaczynając od podstaw eksploatacyjnych, a kończąc na zawiasach, rolkach lub plastikach do nadwozia.

Przewagi konkurencyjne

FAST posiada w swojej ofercie części, które poza oryginałem często nie są dostępne na rynku. W wielu przypadkach stanowi jedyną alternatywę dla części oryginalnych. Dużą zaletą produktów FAST jest to, że oferują one bardzo wysoką jakość, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cenowej.

Marka FAST to także sztab ludzi, którzy znają się na busach. Sporo referencji w portfolio marki to części, które zostały zmodyfikowane względem oryginału. Rozwiązania te pozwalają na dłuższą eksploatację podzespołów, a także na wymianę wybranych elementów części, bez konieczności kosztownej wymiany całych podzespołów. Dzięki temu klienci mogą cieszyć się długą trwałością i oszczędnością pieniędzy. Dodatkowo, wybrane referencje posiadają swoje odpowiedniki w wersji HD czyli „Heavy Duty”, dla użytkowników, którzy eksploatują swoje pojazdy w ciężkich warunkach

FAST. MASZ PEWNOŚĆ!

FAST. MASZ PEWNOŚĆ!

FAST. MASZ PEWNOŚĆ!

FAST. MASZ PEWNOŚĆ!

FAST. MASZ PEWNOŚĆ!

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz