Nowość! Opony do maszyn budowlanych od SEHA

Do bogatej oferty opon dostępnych w Autos, dołączają opony od tureckiego producenta SEHA. Oferta skierowana jest do maszyn budowlanych.
SEHA

Seha to firma działająca na rynku „oponiarskim” od ponad 30 lat. Specjalizuje się w dostarczaniu ogumienia do maszyn takich marek jak: LIEBHERR, CAT,VOLVO, KOMATSU, czy JCB. Jednocześnie doskonale łączy dobrą jakość z atrakcyjną ceną.

Produkty, które trafiły do naszej oferty, to bezdętkowe opony przemysłowe. Charakteryzują się wieloma ważnymi aspektami, m. in. wyjątkowo wytrzymałą budową oraz zastosowanym nowoczesnym karkasie. Są to bardzo istotne właściwości, jeżeli chodzi o pracę w trudnych warunkach, a w takich niewątpliwie pracują różnego rodzaju maszyny budowlane. Dodatkowo dzięki podwyższonemu i poszerzonemu bieżnikowi zwiększone są możliwości trakcyjne i samoczyszczące. Opony produkowane są ze specjalnej mieszanki gumy, która zapobiega ścieraniu się bieżnika.

W sprawie szczegółów oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z najbliższym oddziałem Autos.

Opony marki SEHA dedykowane do koparek, koparko – ładowarek lub innych maszyn budowlanych, oferowane w naszej sieci dostępne są różnych opcjach:

SEHA

SEHA

SEHA

SEHA

SEHA

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz