Bezpieczni z Autos

Czujemy odpowiedzialność za bezpieczeństwo naszych klientów.
Cz.1.

W czasach kiedy słowo bezpieczeństwo w naszej branży nabrało innego wydźwięku postanowiliśmy odciążyć naszych klientów z części kosztów związanych z wyjątkową sytuacją. Tak powstał program BEZPIECZNI Z AUTOS, który uruchamiamy wraz z naszymi partnerami, a którego głównym celem jest wsparcie firm transportowych i warsztatów w dbaniu o własne zdrowie w okresie jesienno-zimowym.
Bezpieczni z Autos
W ramach pierwszego etapu akcji rozlokujemy ponad 40 generatorów ozonu w wybranych oddziałach Autos. Nie tylko w odniesieniu do COVID- 19, ale również w celu odświeżenia i odgrzybienia pojazdów w okresie jesiennej pluchy oraz kiedy brzydki zapach zaczyna pojawiać się w aucie. Każdy klient, będzie miał możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi ozonowania podczas zakupów, w trakcie dostawy lub jako dodatek do usługi serwisowej. Ozonowanie jest świetnym sposobem na oczyszczenie miejsca, w którym spędzamy wiele godzin, a takim w branży motoryzacyjnej są rzecz jasna nasze auta. Ten zabieg odgrzybia i usuwa wszelkie wirusy, bakterie, roztocza i alergeny. Pozostawia auto zdezynfekowane i bez nieprzyjemnych zapachów.

Bezpieczni z Autos


Czas ozonowania pojazdu jest uzależniony od kubatury jego wnętrza i trwa około 15-25 minut w przypadku samochodów osobowych oraz kabin ciężarówek. Ten czas można wykorzystać na wypicie dobrej kawy i ciekawą rozmową na temat nowinek motoryzacyjnych, a to w końcu nasza wspólna pasja.

Mamy zamiar Was zarazić, tylko i wyłącznie, poczuciem bezpieczeństwa oraz odpowiedzialności za siebie i wszystkich wokół Was, bo jak mawiał Winston Churchill: Ceną wielkości jest odpowiedzialność.
Bezpieczni z Autos
Trudne jest na pewno to, że przeciwnika z którym przyszło nam się zmierzyć po prostu nie widać i w wielu przypadkach pozostaje nadal w fazie abstrakcji. Ale wiecie co? My też go nie widzimy, ale jesteśmy świadomi, że gdzieś tam czyha. Dlatego wolimy przesadnie zapobiegać, niż później powiedzieć, iż mogliśmy zrobić coś więcej. My także wdrażamy ciągle nowe procedury, nowe środki bezpieczeństwa, bo najzwyczajniej dla nas też to wszystko jest NOWE. Jednak doświadczenie jakie udało nam się nabyć przez ten czas, chcemy podzielić się z innymi. W tych działaniach wspierają nas najwięksi dostawcy części w naszej branży, firmy: ZF, Schaeffler, Textar, Total, Bremann, Silverlines, Knorr-Bremse, Bosch, Wabco, Febi, Mann Filter, Mahle, BlackTech, Elring, Frimatec, Nissens oraz Noxy.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z usługi bezpłatnego ozonowania, która jest pierwszą częścią akcji. W kolejnym etapie wyposażymy warsztaty naszych klientów w stojaki tekturowe w formie podręcznej półki wraz ze środkami ochrony. Pomysł wydaje się banalny, ale z praktyki widać, że nadal brakuje miejsca w pomieszczeniach na chociażby płyn do dezynfekcji. Z reguły można go spotkać na przypadkowym stoliczku lub na regale, co wcale nie zachęca do jego użycia. Liczymy, że w okresie jesienno-zimowym dobre nawyki, które nabyliśmy podczas początków pandemii nadal będą praktykowane i tym samym będą chronić nas przed wszelkimi infekcjami. Wkrótce więcej informacji.
Życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Bezpieczni z Autos

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz