Myjnia samochodów ciężarowych

W firmie Autos, jak nikt inny, potrafimy zadbać wygląd zewnętrzny i wewnętrzny pojazdów znajdujących się w Twojej flocie. Nasza autorska myjnia samochodów ciężarowych jest niezwykle dokładna, a swoim działaniem obejmuje praktycznie każdy, nawet najmniejszy element danego pojazdu. Pracownicy naszej myjni dla samochodów ciężarowych są dogłębnie przeszkoleni i wyspecjalizowani, dzięki czemu spełniają swoje obowiązki bardzo skrupulatnie i wnikliwie.

Poznaj myjnię samochodów ciężarowych Autos!

Głównym atutem naszej myjni dla samochodów ciężarowych jest ilość posiadanego przez nas sprzętu, który umożliwia dotarcie do bardzo trudno dostępnych miejsc, w tym do wnęk i zagłębień. Do mycia pojazdów używamy specjalistycznych środków, nie mających w swoim składzie silnie żrących składników, które mogą uszkodzić elementy pojazdu, takie jak lakier, plastik lub materiał tapicerki. Co więcej, dbamy także o środowisko, dlatego nasze działania są ściśle związane z ekologią. Nie pozbywamy się zanieczyszczeń w sposób niezgodny z ekologiczną etyką, a wszelkie środki przechowujemy w bezpiecznych warunkach.

Myjnia dla samochodów ciężarowych Autos - szybka, sumienna i bezpieczna

Podejmując się zlecenia, jesteśmy pewni jego realizacji w podanym terminie, staramy się go nie przekraczać i nie naciągać. Podejmiemy się zleceń doprowadzenia do ładu i porządku bardzo zanieczyszczonych i zabrudzonych pojazdów, jak i tych, które mamy przygotować do nadchodzącej sprzedaży. Warto pamiętać, iż stan zewnętrzny pojazdów we flocie bardzo wiele mówi o wizerunku firmy, dlatego im jest gorszy - tym kontrahent będzie mniej ufny i bardziej ostrożny. Dlatego zadbaj koniecznie o swoje pojazdy i zdecyduj się na dogłębne oczyszczenie ich z zabrudzeń i zanieczyszczeń. Już dziś skorzystaj z naszej myjni samochodów ciężarowych Autos i zarezerwuj swój termin.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz


serwis 24 h pomocpomoc 24h Solec Kujawskipomoc 24h Inowrocławpomoc 24h WłocławekKierownik Serwisów
KONTAKT SERWIS

SOLEC KUJAWSKI

INOWROCŁAW

GRUDZIĄDZ

WŁOCŁAWEK