Ponad 30 lat na rynku

105 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Gala Best Seller 2023: Nagrodziliśmy najlepszych z najlepszych

Hollywood ma swoje Oscary, Cannes – Złote Globy, a w Autos nagradzamy na gali Best Seller. Już po raz drugi wyróżniliśmy najlepszych sprzedawców w naszej sieci w ciągu mijających 12 miesięcy. Była to również świetna okazja do podsumowania 2023 roku.

Rekordowa liczba nagrodzonych

Mimo, że wydarzenie było dopiero drugą edycją, to już możemy powiedzieć – pobiliśmy absolutny rekord. Dokładnie rzecz ujmując, przyznaliśmy rekordowa liczbę nagród. Autosiaki zostali wyróżnieni aż w 19 kategoriach. Wyniki jakie osiągnęli laureaci umacniają nas w przekonaniu, że zdecydowanie znają się na pracy, którą wykonują. 

Wszystkim nagrodzonym składamy ogromne gratulacje oraz przekazujemy wielkie wyrazy szacunku za włożony trud w rozwój firmy Autos na rynku automotive.Best Seller nie tylko nagradza, ale również integruje

Dzięki gali nie tylko uhonorowaliśmy najlepszych sprzedawców Autos, ale także udział w niej stanowił znakomitą okazję do integracji  zespołu. Spotkanie pracowników z różnych regionów Polski umożliwiło wymianę doświadczeń oraz wymianę pomysłów między poszczególnymi działami i oddziałami firmy. Niespodzianką jaka czekała na wszystkich był powrót do przeszłości. Ustawienie oldschool’owych konsol i komputerów przysporzyło wiele sentymentalnych podróży. Bo kto nie grał w młodości w takie klasyki jak DSJ, Mario czy Contra?

Dzięki siłom sprzedaży, kroczymy we właściwym kierunku

Widząc osiągnięcia tegorocznych laureatów, nie sposób nie czuć dynamiki i potencjału rozwojowego branży, która nieustannie ewoluuje i stawia coraz wyższe standardy. Patrząc w przyszłość, to nie tylko okazja do celebrowania dotychczasowych sukcesów, ale także bodziec do dalszego doskonalenia się i podnoszenia standardów. A właśnie taki cel i misja są priorytetem w naszej firmie –perfekcyjna obsługa klienta i precyzyjny dobór części.