Ponad 30 lat na rynku

105 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Selekcjonujemy, dobieramy, pomagamy

Pomagamy w wyborze części do samochodów ciężarowych

W naszej ofercie znajdą Państwo części do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep . Budując naszą ofertę zawsze wybieramy produkty najwyższej jakości, renomowanych marek, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty cenionych marek segmentu premium, jak również tych ekonomicznych. Współpracujemy z 700 najlepszymi dostawcami części zamiennych z kraju i ze świata. Wśród nich jest wiele wiodących firm zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej min. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Anglii, Belgii, Francji. Stała oferta handlowa Autos opiera się o ponad 70.000 artykułów szeroko rozumianego asortymentu motoryzacyjnego.


Proponujemy części zamienne do samochodów ciężarowych, takie jak układy zawieszenia czy układy kierownicze, elementy naczep i przyczep. 

Posiadamy ogromny wybór produktów – akcesoria samochodowe, felgi, oświetlenie – to tylko część naszej oferty. W punktach sprzedaży zapewniamy także profesjonalną obsługę pozwalającą dobrać odpowiednie części. Zachęcamy do skorzystania z porad specjalistów.


Mamy sieć ponad 100 oddziałów na terenie całego kraju, a także w Czechach i w Słowacji. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą naszych lokalizacji dostępną w zakładce – kontakt.