Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Selekcjonujemy, dobieramy, pomagamy

Pomagamy w wyborze części do samochodów ciężarowych

Części TIR stanowią istotny segment rynku motoryzacyjnego, mający kluczowe znaczenie dla utrzymania sprawności i bezpieczeństwa ciężarówek na drogach. W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie transportu, gdzie TIR-y odgrywają centralną rolę w przewozie towarów na długich dystansach, dostępność wysokiej jakości akcesoriów i zamiennych części do ciężarówek jest niezbędna. Od silników, układów hamulcowych, oświetlenia, po systemy zawieszenia i elementy kabiny – każda część ma kluczowe znaczenie dla efektywnego i bezpiecznego funkcjonowania pojazdów ciężarowych.


Selekcjonujemy, dobieramy, pomagamy w wyborze części TIR


Nasz sklep z częściami do ciężarówek nie byłby tym, czym jest teraz, bez zaufania naszych klientów, którzy wielokrotnie doceniają nasze starania. Sięgając po nie, mają Państwo pewność, że wybierają produkty najwyższej jakości, dobrane specjalnie do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się części do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep. Zapewniamy części do TIR-ów cenionych marek segmentu premium, jak również tych ekonomicznych. Wszystko po to, by zapewnić najlepiej dopasowaną ofertę.


Hurtownia części do ciężarówek Autos współpracuje z 700 najlepszymi dostawcami z kraju i ze świata. Wśród nich jest wiele wiodących firm zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej. Stała oferta handlowa opiera się o ponad 70 000 artykułów szeroko rozumianego asortymentu motoryzacyjnego. Części MAN, części Scania, czy części DAF to tylko ułamek naszej bogatej oferty.


TIR części – szeroka sieć punktów sprzedaży


Posiadając sieć ponad 100 oddziałów na terenie Polski, Czech i Słowacji zapewniamy, że usługi naszej firmy są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Zarówno w kwestii hurtowej sprzedaży części do aut ciężarowych, jak i też detalicznej dystrybucji, jesteśmy gotowi sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Proponujemy części zamienne do samochodów ciężarowych, takie jak układy zawieszenia czy układy kierownicze, elementy naczep i przyczep. Posiadamy ogromny wybór produktów – akcesoria samochodowe, felgi, oświetlenie i wiele innych.


Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą naszych lokalizacji dostępną w zakładce – kontakt. Jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdą Państwo części TIR, które potrzebują do swoich pojazdów. Nasza propozycja to komfort zakupów, pełen profesjonalizm, pomoc w doborze odpowiednich części w punktach sprzedaży i gwarancja zadowolenia.