Ciężarówki Części

W naszej ofercie znajdą Państwo części do samochodów ciężarowych, naczep, przyczep i autobusów. Budując naszą ofertę zawsze wybieramy produkty najwyższej jakości, renomowanych marek, by spełnić wszelkie oczekiwania naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty cenionych marek segmentu premium, jak również tych ekonomicznych. Współpracujemy z 400 najlepszymi dostawcami części zamiennych z kraju i ze świata. Wśród nich jest wiele wiodących firm zlokalizowanych na terenie Unii Europejskiej min. z Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Anglii, Belgii, Francji. Stała oferta handlowa Autos opiera się o ponad 50.000 artykułów szeroko rozumianego asortymentu motoryzacyjnego.

Proponujemy części zamienne do samochodów ciężarowych, takie jak układy zawieszenia czy układy kierownicze, elementy naczep i przyczep. Posiadamy ogromny wybór produktów – akcesoria samochodowe, felgi, oświetlenie – to tylko część naszej oferty. W punktach sprzedaży zapewniamy także profesjonalną obsługę pozwalającą dobrać odpowiednie części. Zachęcamy do skorzystania z porad specjalistów.

Posiadamy 77 oddziałów na terenie całego kraju, a także w 7 Czechach i 10 Słowacji. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową listą oddziałów dostępną w zakładce – kontakt


Zapraszamy do sieci sprzedaży Autos:

Selekcjonujemy, dobieramy, pomagamy

Cała nasza oferta jest bardzo przemyślana pod kątem oferowanego asortymentu. Części do samochodów ciężarowych wybieramy na podstawie ich właściwości praktycznych oraz relacji ceny do jakości. Wszystkie są wyselekcjonowane spośród tysięcy podzespołów innych producentów po to, aby naszym klientom oferować jedynie korzystne i pewne rozwiązania, które sprawdzą się dobrze nie tylko w transporcie lokalnym, lecz także międzynarodowym. Jako hurtownia części do samochodów ciężarowych doskonale wiemy, jak istotna jest bezawaryjność całej floty. Dlatego nasz asortyment spełnia najwyższe normy dla samochodów, pokonujących codziennie tysiące kilometrów. Co więcej, wszystkie części zamienne do samochodów ciężarowych dostępne w Autos są wyprodukowane z trwałych materiałów z należytą dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą przez wiele tysięcy kilometrów po instalacji.

Pomagamy w wyborze części do samochodów ciężarowych

Jesteśmy firmą, dla której największym dobrem jest zadowolony klient, dlatego nasi pracownicy w poszczególnych oddziałach Autos z chęcią pomogą podczas wyboru części do ciężarówek. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż większość firm transportowych przewozi kosztowne ładunki równie kosztownym pojazdem, dlatego nie chcemy, aby podczas wyboru doszło do jakiejkolwiek pomyłki. Doradcy klienta, jako osoby doskonale wykwalifikowane, znają się na tajnikach mechaniki ciężarowej i z przyjemnością pomogą w wyborze, eliminując praktycznie do zera ryzyko związane z niewłaściwym zakupem. Części do samochodów ciężarowych to dla nas nie tylko praca, ale także pasja. Właśnie dlatego corocznie tworzymy nowe oddziały, a działające - modernizujemy. Dzięki temu nowocześni i bardzo wymagający klienci mogą w każdym z nich otrzymać to, czego poszukują, bez zbędnej zwłoki i ponoszenia dodatkowych kosztów. Zapraszamy do oddziałów Autos, gdzie zakupisz najlepsze części TIR w setkach wariantów i rodzajów.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz