Ponad 30 lat na rynku

105 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

105 sklepów w trzech europejskich krajach

sklep
Eksport zobacz film o nas

Producenci

Wybierz producenta

Aktualności

Zobacz wszystkie
Wysoki standard Nissens w turbosprężarkach

Silniki samochodów ciężarowych projektowane są pod duże obciążenia i długotrwałą pracę. W związku z tym turbosprężarki do pojazdów użytkowych podlegają znacznie cięższym warunkom

Zimowe wydanie Informatora już dostępne

Lektura pierwszego wydania Informatora Kwartalnego w tym roku już dostępna. Miłośnicy motoryzacji oraz wszyscy związani z branżą samochodów ciężarowych znajdą w nim ciekawe artykuły min.:

Gala Best Seller 2023: Nagrodziliśmy najlepszych z najlepszych

Hollywood ma swoje Oscary, Cannes – Złote Globy, a w Autos nagradzamy na gali Best Seller. Już po raz drugi wyróżniliśmy najlepszych sprzedawców w naszej sieci w ciągu

Skup zacisków hamulcowych w Autos

Autos, jako lider w branży motoryzacyjnej, stale rozwija swoją ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów. Miło nam poinformować o usłudze skupu zacisków hamulcowych renomowanych marek:

Autos i Przyjaciele - razem dla Tymka

Podczas uroczystej kolacji świątecznej z naszymi partnerami handlowymi, która odbyła się 14 grudnia 2023 roku w Hotelu Autos w Solcu Kujawskim, nie tylko miały miejsce intensywne rozmowy

Promocje dla klientów biznesowych

Zobacz wszystkie

Zatrudniamy

Dołącz do nas Zobacz oferty pracy

Sieć sklepów motoryzacyjnych Autos – ponad 30 lat doświadczenia

Sieć Autos – sklepy motoryzacyjne, które oferują szeroki asortyment części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep, samochodów dostawczych oraz maszyn budowlanych i rolniczych w znakomitych cenach. W asortymencie marki nie zabrakło także akcesoriów, sprzętu do wyposażenia warsztatów, opon, usług serwisowych w wybranych lokalizacjach oraz szkoleń dla mechaników. Nasza szeroka gama produktów, przejrzysta strona internetowa i niezrównane wsparcie klienta czynią sklepy Autos miejscem, w którym zakupy są nie tylko proste, ale i przyjemne.

Dostarczamy części samochodowe do pojazdów użytkowych
z całego świata

Autos od lat rewolucjonizuje rynek motoryzacyjny, oferując szeroki wybór części do pojazdów użytkowych z całego świata. Nasza firma koncentruje się na czterech podstawowych filarach – jakości, różnorodności dostępnych części samochodowych, wysokiej jakości obsłudze klienta i konkurencyjnych cenach. Z nami nie musisz już więcej przeszukiwać innych sklepów motoryzacyjnych. Jesteśmy miejscem, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Dostarczamy części do samochodów dostawczych, części do ciężarówek, a także maszyn budowlanych.

Od samego początku istnienia firmy Autos naszym celem było stworzenie jak najbardziej kompleksowej oferty. Dzisiaj możemy pochwalić się katalogiem zawierającym ponad 300 000 artykułów od renomowanych producentów z całego świata. Niezależnie od tego, czy planujesz serwis ciężarówki, czy potrzebujesz specjalistycznych części do maszyn budowlanych, nasz sklep zapewnia szeroki wybór produktów premium, części oryginalnych (OE), produktów marek własnych, jak również opcji ekonomicznych. Dzięki bardzo rozbudowanej sieci magazynów i sprawnej logistyce nasze części zamienne i akcesoria trafiają jak najszybciej do naszych klientów. Pracownicy Autos mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej, dlatego skutecznie pomagają w wyborze odpowiednich części.

Wyposażenie warsztatów i szkolenia
dla mechaników

Wybierając nasz sklep motoryzacyjny, dokonujesz świadomego wyboru. Klienci cenią nas nie tylko za różnorodność i jakość oferowanych produktów, ale przede wszystkim za indywidualne podejście do klienta. Dajemy Ci więcej niż tylko produkty – dostarczamy rozwiązania, które pomagają cieszyć się bezstresowym prowadzeniem warsztatów samochodowych. Wszystkie narzędzia, urządzenia, akcesoria i dodatki są przetestowane i wyselekcjonowane przez naszych pracowników na podstawie relacji ceny do jakości, dlatego stanowią doskonały zakup. Naszym klientom zapewniamy wieloletnie użytkowanie sprzętu w najcięższych warunkach. Zachęcamy do dzielenia się swoimi problemami i pytaniami – zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Wiemy, że profesjonalny warsztat samochodowy tworzą nie tylko narzędzia i urządzenia, ale również wiedza i kompetencje kadry pracowniczej. Właśnie dlatego oferujemy szkolenia dla mechaników, które poruszają w sposób szczegółowy i bardzo techniczny kwestie mechaniki pojazdów ciężkich.