Autos na Master Truck

Master Truck Show 2021 już za nami. Ta edycja była dla naszej firmy przysłowiowym „pierwszym razem” w roli wystawcy i chyba śmiało możemy powiedzieć: do zobaczenia za rok!

Autos na Master Truck 2021

Lotnisko w Polskiej Nowej Wsi - trzydniowa impreza w absolutnie truckerskim klimacie, w którym czuło się niesamowitą atmosferę wśród uczestników i wystawców. Wszystko przeszło nasze oczekiwania i sprawiło, że już nie możemy się doczekać kolejnej edycji.

To wydarzenie kojarzy się przede wszystkim z prezentacją wspaniałych, tuningowanych ciężarówek, które chyba każdego są w stanie autentycznie zachwycić. W tym roku fani motoryzacji zdecydowanie się nie zawiedli. Ciężarówki zaczęły zjeżdżać się już w czwartek. Aż do piątkowego wieczoru na terenie lotniska zameldowało się blisko 1300 firm transportowych ze swoimi pojazdami. Kierowcy przygotowywali swoje samochody do prezentacji dbając o każdy detal, muzyka przeplatała się z dźwiękiem klaksonów i warkotem silników. Poza seryjnymi oraz zmodyfikowanymi ciężarówkami, na terenie lotniska były wystawione również odrestaurowane modele ciężarówek europejskich, kilka modeli z rynku amerykańskiego. Była także strefa wojskowa m.in. z czołgami czy bojowymi wozami transportowymi.

Master Truck Show to nie tylko ciężarówki, ale też producenci i dystrybutorzy asortymentu dla branży użytkowej. Wśród nich po raz pierwszy pojawiła się nasza firma. Strefa Autos była odwiedzana codziennie przez setki gości – zarówno kierowców i innych przedstawicieli transportu oraz osoby niezwiązane z branżą. Wszyscy przychodzili z całymi rodzinami i każdy znalazł coś dla siebie. Przedstawiciele branży mogli na miejscu porozmawiać z handlowcami i zapoznać się z naszą szeroką ofertą produktową – części, akcesoriów, wyposażenia warsztatowego i ofertą marki Milwaukee – elektronarzędzia nie tylko dla branży ciężarowej, ale dla każdego kto majsterkowicza. Dla gości naszej strefy przygotowaliśmy konkursy z nagrodami m. in. wspólnie z marką Goodyear „Spacer wulkanizatora” czyli przetaczanie opony na czas - tu dużym zaskoczeniem okazały się Panie, które pokazały się od naprawdę silnej strony! Dla najmłodszych losowanie nagród w konkursie Zakręcona oponka. Poza tym na wszystkich gości naszego stoiska czekały orzeźwiające lemoniady i pyszne mrożone kawy serwowane przez barmanów w strefie chill Noxy, gdzie można było się zrelaksować na leżaku i wygodnej pufie, schować się przed słońcem pod namiotem i posłuchać dobrej muzyki.

Wniosek z tego wydarzenia jest prosty – warto się spotykać na takich imprezach, a przede wszystkim w takiej atmosferze! Więc mamy nadzieję do zobaczenia za rok, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć.


Film

GALERIA
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
 Galeria
Data dodania:

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz