Autos Słowacja z klientami pod Tatrami

impreza słowacja

W ubiegły weekend słowackie Tatry były opanowane przez klientów Autos Słowacja. Wszystko za sprawą spotkania integracyjnego - zabawa przy muzyce na żywo trwała do białego rana. Głównym powodem spotkania było podziękowanie klientom za 7 lat współpracy.

Oddziały Autos na Słowacji dynamicznie się rozwijają. Pierwszy z nich powstał w 2009 roku, po siedmiu latach jest ich już dziesięć. Jest to możliwie przede wszystkim dzięki dobrej współpracy, zaufaniu i sympatii naszych klientów. Dzięki temu Autos Słowacja zdobywa nowych partnerów i powiększa swój zasięg i znaczenie na tamtejszym rynku.

3 grudnia Stary Smokowiec położony w sercu słowackich Tatr przywitał Gości zimową aurą. Spotkanie miało charakter uroczystego bankietu. Wieczór zaczął się od przemówień i podziękowań, ale przede wszystkim był doskonałą okazją do wspólnej zabawy i integracji. Poza klientami i pracownikami w spotkaniu wzięli również udział przedstawiciele takich marek jak Febi i KM Germany, Fomar, FTE, Hengst, MS Motorservice, Nissens i Valeo, które były sponsorami tego spotkania i na stałe współpracują z siecią Autos.

impreza słowacja autos

W spotkaniu wzięło udział blisko 200 Gości, dla których organizator przygotował wieczór pełen niezapomnianych emocji. W roli konferansjera wystąpił jeden z czołowych słowackich komików Michal Hudák, który brawurowo poprowadził całe wydarzenie, a każde jego wyście na scenę podrywało widzów z krzeseł i kończyło się salwą śmiechu oraz gromkimi brawami. Artysta rozrywany był również po zejściu ze sceny, do zdjęć z nim ustawiały się kolejki chętnych. Oprawę muzyczną przygotował natomiast zespół Panama, który porwał Gości do tańca i zadbał o to, żeby nie schodzili z parkietu aż do świtu. Dodatkową atrakcją było spontaniczne pojawienie się na scenie dwóch klientów, którzy dołączyli do muzyków i gościnnie wystąpili razem z nimi, czym podbili serca publiczności, która bawiła się fenomenalnie.

Całe spotkanie zostało przygotowane perfekcyjnie i z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania za rok.

Data dodania: 12.12.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz