Edycja limitowana kalendarzy Autos 2016 ruszyła w Polskę

Kolejna odsłona kalendarza z modelkami już jest. W tym roku tłem i jednocześnie sceną sesji zdjęciowej był oczywiście samochód ciężarowy, ale pierwszy plan zdecydowanie kradną piękne dziewczęta.

kalendarz autos 2016

Druga odsłona wieloplanszowego kalendarza Autos jest zupełnie inna niż zeszłoroczna. Motywem przewodnim tej sesji była cyrkowa sceneria. Błyszczące stroje, ogień, tematyczne rekwizyty i życie w podróży. Jednak nie mogło w tym wszystkim zabraknąć również auta. Naczepa ciężarówki na potrzeby sesji stałą się cyrkową areną. Stylistyka kalendarza jest jak poprzednio utrzymana w czarno-białej kolorystyce. Wszystko wyważone, zrealizowane ze smakiem i nutą tajemniczości. Autorem zdjęć do kalendarza Autos 2016 jest jak poprzednio poznański fotograf Tomasz Tomkowiak. Jego wizja okazała się bardzo spójna z naszymi oczekiwaniami i dzięki temu możecie Państwo podziwiać efekty tej współpracy. Kalendarz z pewnością zadowoli nawet wymagającego odbiorcę i na pewno będzie mógł ozdobić niejedno biuro czy warsztat.

Sponsorami kalendarza z modelkami Autos 2016 są: TOTAL, TEXTAR, KS-TOOLS, DAYCO, MONROE MAGNUM, FOMAR FRICTION, FRIMATEC, BREMANN, BOSCH, Fristom, FUCHS, ATP

Cały kalendarz można obejrzeć tutaj:

Data dodania: 14.12.2015 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz