Finaliści Mistrzostw Kartingowych Hengst za kierownicą Ferrari i AMG

akcja hengst

Jak informowaliśmy niedawno Laureaci Kartingowych Mistrzostw organizowanych przez firmę Hengst spotkali się w październiku na kieleckim torze, gdzie mieli niepowtarzalną okazję poprowadzenia Mercedesa AMG C 63S oraz Ferrari 458 Italia pod okiem Tomasz Kuchara - jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych wspieranego przez markę Hengst oraz grupy doświadczonych instruktorów.

Wszystko zaczęło się od Kartingowych Mistrzostw Hengst, które odbywały się w całym kraju od 4 października, na torach w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu i w Warszawie. W każdym z miast czynny udział w eliminacjach brał Tomasz Kuchar.

Wystartować na torze mogli wszyscy, którzy wzięli udział w akcji promocyjnej, organizowanej przez markę Hengst Filter. Wystarczyło zarejestrować się w programie, zadeklarować m. in. sieć Autos jako dystrybutora u którego robi się zakupy i wszystkie swoje transakcje obejmujące zakupy marki Hengst zgłaszać w Hengst Racing Program. Właśnie ten program był jedną z przepustek do uczestnictwa w finałowej imprezie i wcześniejszych eliminacjach. W zamian za zrealizowane zakupy każdy uczestnik otrzymał na swoje konto punkty, za które mógł wylicytować m. in. udział w zawodach kartingowych.

Finaliści Mistrzostw Kartingowych Hengst z Warszawy, Poznania, Krakowa i Wrocławia zostali zaproszeni do Kielc. Poza nimi udział w spotkaniu brali przedstawiciele oddziałów Autos, którzy w ten sposób zostali nagrodzeni za wyniki sprzedaży. Wszyscy uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję poprowadzenia na torze ponad 500 konnych Mercedesa AMG C 63S oraz Ferrari 458 Italia pod okiem doświadczonych instruktorów. Jazda w trudnych, deszczowych warunkach odbywała się pod okiem między innymi Wojciecha Chuchały - najmłodszego mistrza w historii Rajdu Polski. Nie skończyło się tylko na jeździe samochodami. Dodatkową atrakcja był lot z Tomaszem Kucharem, który tym razem nie za kierownicą, a za sterami zabrał finalistów na podniebną wycieczkę żółtym śmigłowcem.

Przypominamy również wszystkim, którzy uczestnikom Hengst Racing Program, że punkty za zakupy filtrów marki Hengst można zbierać do końca roku i również do tego czasu trwają licytacje nagród rzeczowych takich jak telewizory, smartfony, tablety i wiele innych. Zakupy marki Hengst w sieci Autos to również takie korzyści jak promocje gadżetowe i program lojalnościowy "Autostrada". Teraz w zamian za zakupy produktów tej marki można otrzymać polar, a w "Autostradzie" super kilometry wymienne na nagrody.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć z tego wydarzenia.

Data dodania: 23.11.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz