III edycja WRG Autos zakończona

Wielki rajd i wielkie emocje już za nami. Wrzesień i październik w firmie Autos minął pod znakiem rajdowych emocji i doskonałej zabawy. Wszystko za sprawą klientów i zmagań na torach gokartowych w pięciu polskich miastach w ramach finału konkursu "Wielki Rajd Gokartowy 3" organizowanego w sieci Autos już po raz trzeci.

Klienci firmy Autos, którzy od początku kwietnia do końca czerwca bieżącego roku w ramach trwającej akcji promocyjnej zakwalifikowali się do udziału w rajdzie gokartowym we wrześniu i w październiku mieli okazję zweryfikować swoje umiejętności na torach w całej Polsce, zmierzyć się ze sobą i powalczyć o fantastyczne nagrody. Uczestnicy rajdów spotkali się na największych krytych torach gokartowych w Chojnicach, Warszawie, Lublinie, Krakowie i Wrocławiu by tam dać niezapomniany popis swoich umiejętności. Na zawodników czekały dwa lub trzy starty: pierwszy treningowy pozwalający zapoznać się z torem i umiejętnościami przeciwników oraz drugi kwalifikacyjny, który wyłonił najlepsze finałowe dziesiątki. W sumie ponad pięć godzin zdrowej rywalizacji i świetnej zabawy. Do zwycięstwa liczyły się nie tylko umiejętności za kółkiem, ale przede wszystkim wola walki i pozytywne nastawienie. Dzięki połączeniu tych wszystkich czynników zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali w sumie pięć skuterów marki Romet, a laureaci nagrodzeni drugim i trzecim miejscem wyjechali na 10 rowerach również tej samej marki. Na pozostałych uczestników zabawy czekał dart pełen nagród, na którym można było ustrzelić między innymi zdjęcie z Aleksandrą Kutz – która po raz kolejny poprowadziła cykl imprez.

W każdym z miast, w których rozgrywały się finały WRG 3 zabawa była rewelacyjna. Podobnie jak atmosfera. Wśród uczestników w zdecydowanej większości byli panowie jednak panie też prezentowały swoje umiejętności za kółkiem, a w Krakowie nawet w finale. Na każdym z torów specjaliści techniczni i doświadczeni zawodnicy, którzy doskonale znają każdy z nich podpowiadali uczestnikom i udzielali praktycznych porad. Wskazówki były udzielane zawsze po rundzie testowej, a w kwalifikacjach było widać już ich efekty. Na gości, którzy odwiedzili nas w Krakowie czekała dodatkowo możliwość zmierzenia się z najszybszą motocyklistką w Polsce Moniką Jaworską.

Z naszej strony możemy tylko podziękować za wspaniałą zabawę, wysoką kulturę jazdy i życzyć zwycięzcom szerokiej drogi. Fotorelację z tych spotkań pełnych adrenaliny znajdziecie Państwo na stronie: www.wielkirajd.autos.com.pl w zakładce menu "Galeria 2017".

Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz