Lodówki pokładowe Waeco

nagłówek lodówki pokładowe Waeco

Czy podczas jazdy z chęcią sięgasz po łyk orzeźwienia? Uważasz, że zapasy na dłuższe trasy są istotne? Szukasz przenośnej lodówki, którą z łatwością przełożysz do prywatnego samochodu w czasie wolnym? A może modelu do zabudowy w niewykorzystanej wnęce w kabinie? Nieważne, ja-ki masz cel: lodówki samochodowe do ciężarówek oraz samochodów osobowych marki WAECO w ofercie Autos na pewno znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich upodobań, pojazdu i budżetu.

lodówka waeco coolfun cxt 26

Przenośna lodówka termoelektryczna WAECO CoolFun CXT 26 jest wszechstronna, niedroga, a ze względu na niewielki ciężar - wyjątkowo łatwa w transporcie. Zastosowana w niej technika nie ulega zużyciu i nie wymaga konserwowania. To doskonały model do chłodzenia w pracy i rekreacji.

lodówka waeco coolmatic cd 30

Szufladowa lodówka kompresorowa do zabudowy WAECO CoolMatic CD 30 zapewnia chłodzenie idealnie dopasowa-ne do pojazdu. Model ten można odblokować i wysunąć jednym ruchem, zapewniając sobie wygodny dostęp do schłodzonych napojów i przekąsek na wyciągnięcie ręki. Przystosowana do pojazdów DAF, Renault Premium, Renault Magnum, Scania, VOLVO FH 2006.

lodówka waeco coolfreeze cdf 25 cdf 35

Kompresorowe, przenośne modele WAECO CoolFreeze CDF 25 i CDF 35 wyróżnia technologia zapewniająca doskonałe chłodzenie i głębokie mrożenie nawet przy wysokich temperaturach zewnętrznych. Są przy tym ciche i energooszczędne. Wytrzymała obudowa i wiele praktycznych dodatków sprawiają, że są one idealnymi towarzyszami codziennego życia na kółkach.

lodówka waeco cCoolMatic CS MP2

Szufladowa lodówka kompresorowa do zabudowy WAECO CoolMatic CS MP2 to z kolei niestandardowe chłodzenie „szyte na miarę”, które idealnie pasuje do szuflady pod łóżkiem kierowcy w modelu Mercedes Actros 2 i 3. Model do kabiny L lub Megaspace, z oświetleniem wewnętrznym.

Waeco lista produktów lodówki

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz