Majowe spotkania z Autos

Miesiąc maj obfitował w regionalne spotkania z naszymi klientami.

Ekipa pracowników z Piotrkowa Trybunalskiego postawiła na Dzień Otwarty w swoim oddziale. Klienci, którzy robili zakupy w tym dniu mogli liczyć nie tylko na standardową fachową obsługę, ale również na bezpośrednie spotkania z dostawcami, konkursy, ceny specjalne, a wszystko to przy smacznym grillu i rozgrywkach przy stołach do piłkarzyków.


Dzień Otwarty

Nie mogło nas zabraknąć również na Biesiadzie Przewoźników w Starym Lubiejewie. Pomimo deszczowej aury stoisko Autos tradycyjnie było oblegane przez odwiedzających a branżowe rozmowy trwały do późnych godzin wieczornych, które uświetnił polski piosenkarz i aktor teatralno-musicalowy Michał Milowicz.

Ostatni weekend maja należał do miłośników ciężarówek. Na polu koncertowym w Nowym Stawie zjechało się ponad 300 ciężarówek, które przypominały prawdziwe dzieła sztuki. Pojawiły się motywy historyczne i postacie z bajek, a jeszcze inne zachwycały dodatkowym oświetleniem. Autos jako jeden ze sponsorów ufundował nagrodę w loterii a na swoim stoisku prezentował swoją szeroką ofertę oraz udzielał porad zainteresowanym.


Dzień Otwarty

Obejrzyj galerię zdjęć


Data dodania:

PROMOCJE
ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz