Nexus rośnie w siłę

Grupa zakupowa NEXUS Automotive International osiągnęła globalny obrót skumulowany na poziomie 10 mld €. Nexus obecny jest już w ponad 100 krajach, a jednym z członków grupy jest również firma Autos.

nexus

Wiodąca grupa aftermarketowa NEXUS Automotive International kontynuuje swój globalny wzrost i osiąga rekordowy obrót skonsolidowany na poziomie 10 mld €. Uzyskany wynik jest o 1 mld € lepszy od oczekiwań przedstawionych w lutym, kiedy to planowano osiągnięcie poziomu 9 mld € do końca 2016 roku.

Ten ważny sukces został ogłoszony przez Dyrektora Generalnego Nexus Automotive Gaela Escribe firmom stowarzyszonym z ponad 100 krajów, podczas dwudniowego spotkania przed targami Automechanika we Frankfurcie. Grupa na globalnym rynku aftermarketowym chce osiągnąć pozycję lidera, a wypracowany tak wysoki obrót zaledwie po dwóch i pól roku obecności na rynku to ważny krok w tym kierunku. Taki wynik udało się osiągnąć tylko dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich członków.

Wkrótce Nexus otwiera swoje przedstawicielstwo w Chinach, gdzie zamierza nawiązywać jeszcze ściślejszą współpracę z tamtejszymi członkami grupy i dostawcami z tego regionu. Autos jest członkiem grupy zakupowej Nexus Automotive International od 1 stycznia 2015 roku.

Obecnie Nexus zrzesza 121. dystrybutorów z całego świata. Takie partnerstwo to doskonała trampolina np. do ekspansji na nowe rynki, tym bardziej biorąc pod uwagę fakt już bardzo prężnie działającego w sieci Autos Działu Eksportu, który na stałe współpracuje z odbiorcami na Węgrzech, w Rumunii, na Litwie, Łotwie i Estonii. Wśród kontrahentów zagranicznych są też klienci z Grecji, Turcji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Islandii, a także z krajów arabskich i Indii.

Data dodania: 19.09.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz