Nowość w ofercie Autos - amortyzatory zawieszenia „Maysan Mando”

logo

Amortyzatory zawieszenia do pojazdów ciężarowych, naczep oraz kabin „Maysan Mando” już dostępne w sieci sprzedaży Autos.

Marka Maysan Mando to 47 lat doświadczenia w produkcji amortyzatorów do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, przemysłu kolejowego i wojska. Firma zlokalizowana jest w Turcji i specjalizuje się w produkcji amortyzatorów. Została założona w 1969 roku i była pierwszą fabryką amortyzatorów na terenie tego kraju. Z powodzeniem działa do dziś zarówno na rynku krajowym, ale również bardzo prężnie rozwija się na arenie międzynarodowej.

oferta maysan

Zdolności produkcyjne Maysan Mando to obecnie ponad 10 milionów sztuk rocznie. Ponad połowa produkcji przeznaczona jest na rynek OE m.in. dla takich firm jak: Mercedes-Benz, Iveco, SAF Holland, Renault, Nissan, BMC, Hyundai, Ford, Isuzu, Fiat, GM, Kia. Pozostałe 45% trafia na rynek lokalny oraz jest eksportowane do takich krajów jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania. Firma posiada wiele certyfikatów: EN-ISO-9001, EN-ISO-14001 oraz ISO-TS-16944

Na chwilę obecną w naszej ofercie znajdą Państwo ponad 60 referencji amortyzatorów marki Maysan Mando. Zapraszamy do zapoznania się o ofertą amortyzatorów dostępna w sieci Autos.

Data dodania: 4.05.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz