Sesja do kalendarza Autos 2017

kalendarz sesja

Co prawda do nowego roku zostało jeszcze trochę czasu, ale wrzesień to już najwyższa pora do rozpoczęcia pracy nad kolejną, limitowaną edycją kalendarza Autos, który odkąd jest dostępny cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością wśród naszych klientów i nie tylko.

Tłem tej sesji był parking dla samochodów ciężarowych, a głównym motywem niezmiennie tematyka związana z branżą ciężarową i towarzyszące temu piękne kobiety. Tematem przewodnim była droga i wszystko, co z nią związane, a w drodze skupiliśmy się na marzeniach kierowcy i ich spełnianiu. Zdjęcia będą pokazywać podróż, w której towarzyszką kierowcy jest piękna kobieta dzieląca z nim jej blaski i cienie i dodająca jej nieco pikanterii.

Stylistyka kalendarza nadal pozostaje utrzymana w eleganckiej czarno-białej kolorystyce, a dobór kadrów sprawi, że całość będzie artystyczna, zrealizowana ze smakiem i nutą tajemniczości. Autorem zdjęć do kalendarza Autos 2017 jest jak w poprzednich latach poznański fotograf Tomasz Tomkowiak.

kalendarz autos 2017 kalendarz autos kobiety

Efekty tej współpracy będzie można podziwiać już na początku stycznia 2017 roku. Potrzeba jeszcze chwili cierpliwości, ale gwarantujemy, że jest na co czekać. Tymczasem odsłaniamy przed Państwem rąbek tajemnicy…

Data dodania: 3.10.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz