„Szlachetna Paczka” pełna szczęścia

W tym roku po raz kolejny braliśmy udział w akcji „Szlachetna paczka”. Postawiliśmy sobie jednak poprzeczkę nieco wyżej niż do tej pory. Postanowiliśmy obdarować dwie rodziny – Panią Ewę i trójkę jej pociech oraz Panią Marię, która wychowuje swoją 15-letnią wnuczkę Weronikę.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu pracowników, a nawet osób niezwiązanych z naszą firmą, które chciały zrobić coś dobrego udało nam się zrealizować oba cele i to z fantastycznym skutkiem. Wszystkie rzeczy, które do nas docierały zostały podzielone na obie rodziny wedle potrzeb, a pieniądze pozwoliły na zakup wymarzonych sprzętów – pralek dla obu rodzin, lodówki, odzieży dla dzieci, prezentów i pozostałych rzeczy niezbędnych w każdym domu.

Najmłodszym dzieciom największą radość sprawiły oczywiście wymarzone prezenty, starsze dzieci były bardzo zadowolone z odzieży i przyborów szkolnych. Obu Paniom najwięcej radości sprawiły nowe sprzęty.

Relacje wolontariuszy, którzy przekazywali paczki rodzinom były pełne emocji. Obie Panie były bardzo wdzięczne i nie mogły ukryć wzruszenia. Dzieci natomiast nie mogły się oderwać od wyczekiwanych zabawek. Były to dla wszystkich bardzo radosne chwile.

Ze swojej strony bardzo dziękujemy, że wspólnie mogliśmy podarować komuś radość i uśmiech na Święta ;-) ;-) Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej i uda nam się pomóc kolejnym rodzinom. Poniżej kilka słów od obdarowanych.

Pani Maria - wychowuje nastoletnią wnuczkę:

„Z całego serca dziękujemy tym dobrym ludziom. Jestem taka wstydliwa, że choćbym miała przymierać z głodu, to o pomoc nie poproszę, a tyle dobra otrzymaliśmy. Niech im Bóg błogosławi. Będzie nam się lżej żyło, święta będą radosne, a ja będę mogła nabrać sił, by dalej wychowywać wnuczkę.”

Pani Ewa – samotna mama trójki dzieci:

„Wielkie podziękowania za dobre serce i okazaną pomoc oraz dostarczenie nam tyle radości. To wspaniałe, ze ktoś, kogo nie znamy zatroszczył się o nas i okazał nam tyle dobrej woli. Dzięki tym darom będzie nam się lepiej żyć.”

Jeszcze raz dziękujemy za zainteresowanie i pomoc. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie uda nam się zrobić komuś taki prezent.

Data dodania: 22.12.2015r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz