V Targi Autos Truck Day już za nami

29. maja po raz piąty w centrali Autos odbyły się Targi Autos Truck Day. Była to okazja nie tylko do spotkania z klientami, zapoznania się z asortymentem oferowanym przez wystawców, ale też do integracji i wspólnej zabawy.

Targi organizowane przez Autos są w całości dedykowane branży pojazdów użytkowych. Spotkanie sprzyja wymianie doświadczeń i merytorycznym dyskusjom, które bardzo sobie cenią zarówno klienci jak i wystawcy, których w tym roku było blisko 40. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zaproszeni goście to wyselekcjonowana grupa klientów, którym tematy poświęcone branży ciężarowej towarzyszą na co dzień. Targi z roku na rok goszczą coraz więcej wystawców, a i frekwencja wśród gości jest bardzo wysoka.

Nie zabrakło również atrakcji towarzyszących, wśród których każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Goście mogli wziąć dział w „Wyzwaniu Autos – Złotej Dziesiątce” i powalczyć o narody. Każdy uczestnik wyzwania sprawdzał swoje siły m. in. na specjalnie przygotowanym torze gokartowym, ściance wspinaczkowej, mierzył się ze strongmanami, samodzielnie obsługiwał urządzenia diagnostyczne czy weryfikował umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Tytułowa „Złota Dziesiątka” odebrała nagrody z rąk Aleksandry Kutz, która już po raz trzeci prowadziła spotkanie i Tomasza Kuchara gościa specjalnego tej edycji.

Kierowca rajdowy dał również popis swoich umiejętności w drifcie i podzielił się z gośćmi swoimi przeżyciami i doświadczeniami z rajdowych tras. Nie zabrakło również „Loteriady”, która od lat towarzyszy targom Autos Truck Day i daje gościom szansę na wylosowanie cennych nagród od firmy Autos jak i od wystawców.

Nowością podczas tegorocznych targów były szkolenia warsztatowe dedykowane wyposażeniu prowadzone przez specjalistów Autos oraz firmę Bosch - producenta wyposażenia warsztatowego.

W drugiej części spotkania o dobry humor gości zadbał Kabaret Hrabi, który pojawił się na scenie i swoim występem zdecydowanie podbił serca publiczności, a zwieńczeniem wieczoru był muzyczno-świetlny show z góralskim przytupem w wykonaniu Golec uOrkiestry.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom i wystawcom za obecność podczas tegorocznych Targów Autos Truck Day i mamy nadzieję na spotkanie w takim samym lub większym gronie w przyszłym roku, który dla firmy Autos będzie rokiem jubileuszowym.


Zapraszamy do obejrzenia całej galerii zdjęć z tegorocznych targów. Pełna galeria zdjęć tutaj.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz