VII Targi Autos Truck Day za nami

W piątek, 9 czerwca w centrali Autos w Solcu Kujawskim już po raz siódmy odbyła się kolejna edycja targów Autos Truck Day. Spotkanie jest od początku przeznaczone dla klientów Autos i w pełni poświęcone tematom związanym z branżą ciężarową. Co roku jest to możliwość zapoznania się z asortymentem oferowanym przez wystawców, nowościami oraz okazja do fachowych rozmów między wystawcami i klientami. autos truck day2017

Tegoroczne targi to ponad 60 marek i blisko 50 wystawców. Każdy z nich prezentował nowości, wiodące produkty w swojej ofercie dedykowane branży użytkowej oraz nowe marki. Goście mieli okazję zobaczyć m. in. zawieszenie ECO Air COMPACT prezentowane przez markę BPW, układy kierownicze prezentowane przez Bosch, nową linię poduszek zawieszenia Prime-Ride, akumulator wykonany w technologii HVR, który cechuje podwyższona odporność na wstrząsy zaprezentowany przez Exide i wiele innych. Dużym powodzeniem cieszyło się również stoisko wspomnianej wcześniej marki BPW, które mieściło się w Infomobilu – pojeździe demonstracyjnym marki. Imponujący kolos służy przede wszystkim jako centrum szkoleniowe dla wszystkich zainteresowanych tematyką produktów BPW. Infomobil odwiedza Polskę dwa razy w roku, tym bardziej jego pojawienie się na Autos Truck Day było gratką dla gości. Na stoisku ZF można było zobaczyć bogaty przegląd oferty. Klienci mogli dowiedzieć się więcej na temat nowej skrzyni biegów Traxon, która jest już stosowana przez niektórych producentów ciągników siodłowych, a ponad to jest też dostępna w wersji hybrydowej. Poza tym zobaczyć było można również zestawy sprzęgieł z kołem dwumasowym, sprzęgła samonastawne, wahacz trójkątny na łożyskach molekularnych oraz elementy układu hamulcowego i przekładnie kierownicze TRW. autos truck day2017

Atrakcją były też szkolenia, które tym razem odbywały się podczas przejażdżki kultowym autobusem marki Jelcz zwanym potocznie „ogórkiem”. Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem „Wehikuł czasu” i wieloma elementami m. in. autobusem z przywodziło na myśl dawne czasy. W programie dnia poza tematami branżowymi nie mogło oczywiście zabraknąć rozrywek dla gości. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w konkursie „Start Pewexu Wart!”, gdzie dziesięciu uczestników z najlepszymi wynikami w poszczególnych konkurencjach sportowo-zręcznościowych w nagrodę otrzymało drony. Uczestnicy rywalizowali m. in. na torze gokartowym oraz na crazy cartach, zmagali się z pułapkami na torze przeszkód, sprawdzali w praktyce swoja koordynację mierząc się z rowerem przeciwskrętnym i przypominali sobie czasy dzieciństwa bijąc nowe rekordy w strefie gier podwórkowych.

Całe wydarzenie podobnie jak w poprzednich latach poprowadziła znana z telewizji TVN i TTV Aleksandra Kutz, która na targach ATD gościła już po raz piąty, jednak w tym roku miała wsparcie w osobie Adama Kornackiego – byłego kierowcy wyścigowego i dziennikarza motoryzacyjnego znanego z anteny TVN Turbo.

Druga cześć spotkania rozpoczęła się od rozdania nagród zwycięzcom zmagań w konkursie „Start Pewexu Wart!” i Loteriady. Po zmaganiach fizycznych przyszedł czas na wyśmienity poczęstunek, który przygotowany przez zespół Restauracji Autos zadowolił podniebienia wszystkich gości. Artystyczną ozdobą wieczoru był występ kabaretu Jurki, który nie tylko rozbawił publiczność do łez, ale też nawiązał z gośćmi niezwykłą interakcję. Muzyczną ucztą był z pewnością koncert zespołu Dżem, który dosłownie porwał publiczność grając dobrze znane wszystkim hity. Wieczór zakończył pokaz fajerwerków.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom i wystawcom za obecność podczas tegorocznych Targów Autos Truck Day.

Zapraszamy już niebawem do obejrzenia całej galerii zdjęć oraz materiałów video z tegorocznych targów. Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.

Data dodania: 19.06.2017 R.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz