Wielkie otwarcie centrum logistycznego w Bieruniu koło Tych.

Nowy obiekt powstał z myślą o klientach z południa Polski, Czech, Słowacji oraz o klientach eksportowych. Mimo, że zarówno hub jak i sklep działający równolegle z magazynem funkcjonują już od kilku miesięcy oficjalne otwarcie miało miejsce właśnie pod koniec września.

W spotkaniu udział wzięło blisko 300 gości – przedstawiciele wszystkich grup z myślą, o których to miejsce powstało – klienci z południa Polski, przedstawiciele naszych oddziałów z kraju, Czech i Słowacji oraz klienci eksportowi, którzy chętnie z tej okazji odwiedzili Śląsk.

Wieczór rozpoczął się od przywitania gości i przemówienia Prezesa firmy – Pana Marka Sałka. Nie zabrakło również symbolicznego przecinania wstęgi, kieliszka szampana i oczywiście tortu. Kolejnym punktem w programie była już wspólna zabawa i integracja. Najpierw na scenie pojawił się Krzysztof Hanke - aktor, satyryk, kabareciarz, lider śląskiego Kabaretu Rak. Szerokiej publiczności znany jako popularny Bercik z serialu „Święta wojna”, który swoim występem rozbawił publiczność do łez i jeszcze pozytywniej nastroił gości na dalszą część wieczoru. Wisienką na torcie był koncert zespołu „Brathanki”, który porwał publiczność z krzeseł do tańca. Zabawie nie było końca.

Dziękujemy wszystkim gościom za wspólnie spędzony wieczór!

Jeśli chcesz obejrzeć pełną galerię z wydarzenia kliknij .. tu­taj


Partnerzy wydarzenia:

Wielkie otwarcie centrum logistycznego w Bieruniu koło Tych.
Data dodania: 3.10.2018 r.

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz