Wspólne kibicowanie podczas Euro 2016

Polska reprezentacja podczas Euro 2016 dostarczyła wszystkim kibicom bardzo dużo emocji. Byliśmy świadkami pięknych bramek, trzymających w napięciu rzutów karnych i niespodziewanych zwrotów akcji. Polacy na Euro grali do 30 czerwca, kiedy to przegrali z Portugalią w rzutach karnych walkę o ćwierćfinał. Mimo tego i tak odnieśli sukces, którego nie osiągnęła dotąd inna polska drużyna grająca w tym turnieju. Czas takich wydarzeń sportowych jak Euro 2016 to w sieci Autos okazja do wspólnego kibicowania. Tak też nazywał się cykl spotkań oddziałów Autos z klientami.

Wydarzenia sportowe są doskonałą okazją do integracji i wspólnych spotkań. Dlatego wspólnie z partnerami, którymi w tej edycji były takie marki jak Bremann, Total, Mann Filter, Textar, Wabco, Black Iron, Fomar oraz ATP wykorzystaliśmy czas mistrzostw do kibicowania polskiej reprezentacji. Mecze Polaków zaskakiwały. Pierwsze spotkanie z Irlandią Północną skończyło się naszą wygraną, w podstawowym czasie, kolejny mecz to bezbramkowy remis z Niemcami, którym tym razem nie udało się strzelić nam gola. O awansie do 1/8 finałów zdecydował wygrany mecz z Ukrainą. Kolejnym wyzwaniem był mecz ze Szwajcarią, który pewnie niejednego widza przyprawił o szybsze bicie serca, szczególnie podczas pierwszych w historii Reprezentacji Polski rzutów karnych. Mecz z Portugalią decydował o awansie do ćwierćfinałów, które okazały się jeszcze nie dla nas.

Podczas spotkań najważniejszy był oczywiście mecz, ale poza sportowymi emocjami goście brali również udział w konkursach i losowaniach nagród ufundowanych przez organizatora i partnerów projektu. To druga edycja spotkań pod hasłem „Wspólne kibicowanie”. Wcześniej takie spotkania miały miejsce w 2012 roku podczas Euro rozgrywanego w Polsce i na Ukrainie.

Klienci podczas wspólnego kibicowania mieli okazję wykazać się wspaniałym dopingiem w Ełku, Kielcach, Tomaszowie Lubelskim, Elblągu, Sokołowie Podlaskim, Włocławku, Gnieźnie, Kluczborku, Opolu, Koninie, Działdowie, Jarosławiu, Starogardzie Gdańskim, Rudzienicach i Katowicach. Wszystkim bardzo dziękujemy. Pełną galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdą Państwo tu­taj.

wspólne kibicowanie sponsorzy

Galeria zdjęć ze spotkania:

Data dodania: 26.07.2016 r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz