Wspólne Kibicowanie podczas Mundialu

Emocje związane z Mundialem w Rosji powoli zaczynają opadać. Dzięki wsparciu naszych partnerów: Bosch, Diesel Technic, Exide, Febi, K-TruckServices, Lemfoerder, Luk, Provia, Sachs, Total, Wabco, ZF w 20 miastach Polski odbyło się Wielkie Wspólne Kibicowanie, podczas którego nasi klienci wraz z pracownikami Autos razem zasiedli przed ekrany, żeby przeżywać sportowe emocje.

Przeżyliśmy wspólnie wiele wspaniałych i zaskakujących chwil. Grad goli, mało żółtych kartek i wyjątkowa nieprzewidywalność cechowała miniony Mundial. Niemcy odpadli w fazie grupowej, Anglicy wygrali w karnych, Chorwaci rozegrali osiem meczy i to oni stali się szybko naszymi faworytami. Chociaż naszej reprezentacji nie powiodło się tym razem, do końca wierzyliśmy w ich możliwości i dopingowaliśmy z całych sił.

Śledzenie rozgrywek na boisku to niejedyny element spotkania. Ogrom wrażeń dostarczyły wszystkim liczne atrakcje tj. konkursy, loterie, gdzie uczestnicy walczyli o cenne nagrody, ufundowane przez partnerów wydarzenia oraz firmę Autos. Idea spotkań w kameralnym gronie z naszymi klientami wszystkim bardzo odpowiada więc z pewnością na kolejną okazje nie będziemy musieli długo czekać.

Wszystkim bardzo dziękujemy. Pełną galerię zdjęć z tego wydarzenia znajdą Państwo tutaj.


wspólne kibicowanie sponsorzy
Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz