Zabawa w rytmie Country tylko z Autos

zabawa country

Oddziały Autos w Kaliszu, Jarocinie i Wrocławiu postanowiły zaskoczyć swoich klientów i zaprosić ich na wyjątkowe spotkanie rodem z dzikiego zachodu. Konie, akrobacje, przejazdy bryczkami i rzuty podkową do celu - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekały tego wieczora na gości.

Takie spotkania to już tradycja. Są organizowane średnio, co drugi rok. Tematyka za każdym razem zaskakuje. W tegorocznym spotkaniu wzięło udział blisko 200 zaproszonych klientów. Wieczór był niezapomniany i bardzo udany, a celem tego spotkania było wspólne biesiadowanie w rytmie country do białego rana. Goście poza frekwencją nie zawiedli również w kwestii strojów dopasowanych do okoliczności. Na głowach pań i panów królowały kowbojskie kapelusze, w tłumie gości znalazło się nawet kilku szeryfów pilnujących porządku. Największą uwagę zwracały na siebie piękne konie, można było wybrać się na przejażdżkę bryczką i zaprezentować swoje umiejętności w siodle. Odważniejsi mogli nawet spróbować swoich sił w akrobacjach pod okiem doświadczonych jeźdźców. Poza tym można było wziąć udział w wielu konkursach m. in. spróbować chodzenia na szczudłach czy potrenować celność w rzucie podkową.

impreza autos

Po zmroku przyszedł czas na ognisko, występ kabaretu „Malina” i muzykę na żywo w wykonaniu zespołu country, który towarzyszył gościom przez resztę nocy. Zachęcać do tańca nie było trzeba nikogo. Spotkanie zostało zorganizowane przez Autos przy współpracy z firmami:

sponsor wabcosponsor bremannsponsor totalsponsor mann-filtersponsor nissenssponsor febisponsor exidesponsor km

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony wieczór i mamy nadzieję na kolejne równie udane.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Data dodania: 19.09.2016r.

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz