Zapraszamy Państwa w podróż po kartach kalendarza Autos na 2018 rok

Z przyjemnością odsłaniamy przed Państwem kolejną, limitowaną edycją kalendarza Autos, który od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i popularnością wśród naszych klientów jak również wielbicieli kobiecego piękna i doskonałej fotografii.

kalendarz autos

Plenerem sesji zdjęciowej dla tej edycji było miejsce, w którym samochody ciężarowe pozornie kończą swoje życie. Cały czas mają jednak ogromny potencjał, który mamy nadzieję udało nam pokazać na zdjęciach.

To nieszczególne na pierwszy rzut oka miejsce dla doświadczonego fotografa było prawdziwą kopalnią inspiracji. Finalnie zdjęcia pokazują jak zawsze piękne kobiety, w otoczeniu maszyn, które już wiele przeszły, ale wciąż mogą być potrzebne i nadal zachwycające.

Stylistyka kalendarza pozostaje utrzymana w eleganckiej czarno-białej kolorystyce, a dobór kadrów sprawił, że całość jest artystyczna i ciekawa. Kolejne karty odsłaniają przed widzem kobiecą delikatność w zestawieniu z mocą wielkiej maszyny. Autorem zdjęć do kalendarza Autos 2018 jest jak w poprzednich latach poznański fotograf Tomasz Tomkowiak.

O dobór odpowiednich stylizacji zadbała Katarzyna Jarczykowska, makijaż i fryzury wykonała Klaudia Kaka-Klimowicz, a asystentem fotografa był Sebastian Wielochowski.

Kalendarz Autos powstaje co roku z myślą o klientach i również dla nich jest przeznaczony. Podobnie jak w ubiegłych latach jest to edycja limitowana, ale każdy kto chciałby mieć ten kalendarz może go zdobyć śledząc nasz profil na Facebooku www.facebook.com/AutosCZESCI. Pierwszy konkurs już niebawem!

Kalendarz powstał przy współpracy ze sponsorami, których loga znajdują się również na jego kartach, a w tym roku są to marki: ATP, Black Iron, Bremann, Bosch, CEI, febi, Frimatec, Fuchs, Hengst, Monroe Magnum, Total oraz ZF.

Kalendarz 2017 powstał przy współpracy ze sponsorami, których loga znajdują się również na jego kartach, a w tym roku są to marki: ATP, Bosch, KS Tools, Monroe Magnum, Frimatec, NRF, Dayco, Bremann, Total, Textar, Exide oraz BlackIron.


Kalendarz jest dostępny w oddziałach Autos. Mamy nadzieję, że będzie towarzyszył Państwu cały rok!

Data dodania:

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz