Asortyment Opony i Felgi

Opony i felgi ciężarowe są specjalnie dostosowane do każdego rodzaju samochodów typu TIR, autobusów i samochodów ciężarowych. Oferowane w sklepach stacjonarnych Autos produkty są najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów, takich jak ATP, Michelin i Orium. W ramach tej kategorii znajdziesz felgi aluminiowe i stalowe do pojazdów ciężarowych oraz felgi do TIR-ów i autobusów.

Sprzedaż opon i felg ciężarowych do samochodów ciężarowych marek: MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, IVECO, RENAULT, MERCEDES, SETRA, BOVA, NEOPLAN, VAN HOOL, SOLARIS, SOLBUS, CASE, DEUTZ FAHR, NEW HOLLAND, JCB, JOHN DEER, CATERPILLAR, PHAROS, MATADOR czy BRIDGESTONE.

Opony i felgi ciężarowe od renomowanych producentów

Najwyższej jakości asortyment do samochodów ciężarowych oferują sklepy stacjonarne firmy Autos. Wykwalifikowani pracownicy z przyjemnością pomogą dobrać odpowiednie wyposażenie do Państwa samochodu, bez względu na jego markę. Felgi aluminiowe i stalowe oraz opony radzą sobie z przeciążeniami i obciążeniami, stabilnie trzymając się nawierzchni. Inne opony dedykowane są osi napędowej, a inne naczepom. Proszę zaufać naszemu doświadczeniu i korzystać z konkurencyjnych cen.

katalog części pdf 1
katalog części www
katalog części 1

katalog części pdf 1
katalog części www
katalog części 1

katalog części pdf 1
katalog części www
katalog części 1

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz