Asortyment ogrzewanie niezależne

katalog części pdf
katalog części www 1
katalog części 1

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

W oddziałach stacjonarnych Autos znajdziesz między innymi elementy ogrzewania niezależnego. W asortymencie oferujemy ogrzewanie postojowe firm Webasto i Eberspacher do samochodu ciężarowego (TIR-a) czy autobusu. Zarówno ogrzewanie postojowe do autobusu, jak i do TIR-a, są zaprojektowane z myślą o wieloletnim i bezawaryjnym użytkowaniu w trudnych warunkach przez długi czas.

Sprzedaż części i podzespołów ogrzewania niezależnego do samochodów ciężarowych marek: MAN, DAF, VOLVO, SCANIA, IVECO, RENAULT, MERCEDES, SETRA, BOVA, NEOPLAN, VAN HOOL, SOLARIS, SOLBUS, CASE, DEUTZ FAHR, NEW HOLLAND, JCB, JOHN DEERE, CATERPILLAR.

Znakomite i pewne ogrzewanie postojowe

Cała kategoria jest pełna kompletnych rozwiązań firm Webasto oraz Eberspacher, marek słynących na polu ogrzewania postojowego z pewnych i trwałych elementów mechanicznych. Ogrzewanie postojowe do busa, autobusu oraz do TIR-a powinno się cechować bezawaryjną pracą, gdyż to od tej części zależy komfort kierowców, często pracujących w niesprzyjających warunkach. Zapraszamy do zakupu elementów ogrzewania postojowego w naszych punktach stacjonarnych w całej Polsce!

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz