Podzespoły układu hamulcowego do maszyn budowlanych

Podzespoły układu hamulcowego do maszyn budowlanych to fundamentalne elementy wyposażenia każdego pojazdu mechanicznego. Zapewniają bezpieczeństwo na placu budowy i poza nim, umożliwiają również sprawne wykonanie zadania na nachyleniach, a także pozwalają na zatrzymanie maszyny podczas postoju. Dostępne w Autos podzespoły do maszyn budowlanych JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, VOLVO oraz CASE wykonane są z zgodnie z najwyższymi standardami.

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części 1

Pompy hamulcowe do maszyn budowlanych

Pompy hamulcowe do maszyn budowlanych to niezbędne elementy układu hamulcowego, które mają bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo podczas operowania koparką, bądź innym sprzętem budowlanym.

Serwa do maszyn budowlanych

Serwo to inaczej pompa hamulcowa, której działanie opiera się na zasadzie wytwarzania dużego ciśnienia płynu hamulcowego. Płyn ten jest wówczas wtłaczany pod dużym ciśnieniem do tłoczków hamulcowych.

Uszczelniacze układu hamulcowego do maszyn budowlanych

Płyn hamulcowy krąży po układzie pod dużym ciśnieniem i potrafi wydostać się z niego najmniejszymi szczelinami. Uszczelniacze zapewniają ścisłe połączenie i eliminują niektóre wycieki płynu hamulcowego.

Klocki hamulcowe do maszyn budowlanych

Klocki hamulcowe to niewielkie elementy z okładziną cierną, które zaciskają się wokół tarczy, całkowicie ją unieruchamiając. Z tego względu bardzo ważny jest wybór części odpowiedniej jakości.

Linki hamulca postojowego do maszyn budowlanych

Linka hamulca postojowego jest mechanicznym połączeniem lewarka hamulca, bądź przyciskiem, z samym mechanizmem hamulca. Zerwana lub uszkodzona nie wykonuje należycie swojej pracy i wymaga wymiany.

Aby zapytać o dostępność produktu, skontaktuj się z jednym z oddziałów AUTOS:

NOWY
            KATALOG CZĘŚCI
DO MASZYN BUDOWLANYCH
FILIE

FILIE XLS
Pobierz