Podzespoły układu hydraulicznego do maszyn budowlanych

Podzespoły układów hydraulicznych to najistotniejsze części w każdej Maszynie Budowlanej JCB, CAT, KOMATSU, VOLVO, CASE czy też każdego innego producenta. Służą zapewnieniu odpowiedniego ciśnienia w układach hydraulicznych i za sprawą swojego działania odpowiadają za fundamentalną pracę na placu budowy, umożliwiając pracę hydrauliki sprzętu ciężkiego oraz lekkiego, którego funkcjonowanie polega na wykorzystywaniu hydrauliki. Układ hydrauliczny to serce każdej maszyny budowlanej! W asortymencie sieci Autos znajdziesz podzespoły firm między innymi Stucchi, Parker, Bosch.

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części

katalog części pdf 1
katalog części www 1
katalog części 1

Elektrozawory do maszyn budowlanych

Elektrozawór jest zaworem sterowanym elektronicznie, który umożliwia sterowaniem przepływu oleju hydraulicznego po podzespołach hydraulicznych. Dzięki temu można płynnie i niezależnie sterować poszczególnymi podzespołami maszyny.

Szybkozłączki do maszyn budowlanych

Za pomocą szybkozłączek można w szybki i zarazem bezpieczny sposób połączyć ze sobą dwa elementy, np. podłączyć osprzęt dodatkowy jak młot, wiertnica, zamiatarka itp. Są mocne, wytrzymałe i zapewniają wiele lat intensywnego użytkowania w ciężkich warunkach budowlanych.

Komplety uszczelnień do siłowników hydraulicznych do maszyn budowlanych

Szczelny układ hydrauliczny to gwarancja wieloletniej, bezawaryjnej pracy. Wycieki oleju stanowią jedną z głównych przyczyn awarii układu hydraulicznego, uszczelnienia zwykle zużywają się jako pierwsze podczas intensywnej pracy.

Aby zapytać o dostępność produktu, skontaktuj się z jednym z oddziałów AUTOS:

NOWY
            KATALOG CZĘŚCI
DO MASZYN BUDOWLANYCH
FILIE

FILIE XLS
Pobierz