Części do maszyn budowlanych. Części CAT, JCB i inne

Części do maszyn budowlanych dostępne w Autos. Pozyskaliśmy do współpracy firmy, takie jak: BLACK IRON, EXIDE, CORTECO, HENGST, FUCHS, BOSCH, WIX, FLEETGUARD, MANN FILTER, ROTA, REVLINE, PRESTOLITE.

Po raz kolejny postawiliśmy na dobre i sprawdzone marki. Dzięki owocnej kooperacji z dostawcami zgromadziliśmy bogaty asortyment wyjściowy, przeznaczony dla wybranych modeli koparko-ładowarek dwóch marek: JCB (3CX, 4CX) oraz Caterpillar (CAT), (428 i 432).

Oferujemy również filtry, oleje, smary i płyny eksploatacyjne, do pozostałych modeli i rodzajów maszyn JCB i CAT, a także innych marek produkujących sprzęt budowlany.

Warto podkreślić, że uruchomienie tej kategorii produktów poprzedził szereg specjalistycznych szkoleń pracowników Autos. Dzięki nim w każdej, dedykowanej częściom do maszyn budowlanych filii, dostępny jest specjalista, który opiekuje się Klientami zainteresowanymi wyłącznie tym asortymentem, zapewniając profesjonalną wiedzę i doradztwo. Uruchomienie nowej, tak rozległej kategorii jak części do maszyn budowlanych, a w tym części CAT i JCB, wymagało wiele czasu i zaangażowania. A ponieważ dział ten jest naszym najmłodszym „dzieckiem”, dokładamy wszelkich starań, aby dynamicznie się rozwijał. Wykonaliśmy już następne kroki, służące rozbudowaniu oferty i negocjujemy współpracę z kolejnymi dostawcami. Kolejnym krokiem będzie rozszerzenie oferty o części do minikoparek i ładowarek teleskopowych.

Naszym Klientom gwarantujemy: szeroki wybór, profesjonalne doradztwo, najlepszych dostawców oraz atrakcyjne ceny.

budowlane filtry budowlane hydraulika budowlane elektryka budowlane ramiona budowlane kabina
budowlane naped budowlane silnik budowlane paliwo budowlane chlodzenie budowlane hamulce
budowlane oleje Gąsienice i opony do maszyn budowlanych Łyżki, systemy zębów, osprzęt Podzespoły podwozi gąsienicowych

Zapraszamy do zapoznania się z listą 40 oddziałów, które w swojej ofercie mają części do maszyn budowlanych oraz do kontaktu z dedykowanymi do tej kategorii doradcami Autos.

FILIE

FILIE XLS
Pobierz