Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Młodszy Specjalista/Młodsza Specjalistka ds. Wsparcia Projektów - Solec Kujawski

Miejsce pracy: Solec Kujawski

Od kandydatów oczekujemy
  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia z zakresu wspierania, monitorowania, dokumentowania projektów
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • umiejętności wykazywania inicjatywy,
  • umiejętności analitycznego myślenia, sprawnego formułowania myśli na piśmie,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • samodzielności, odpowiedzialności, komunikatywności,
  • praktycznej znajomości narządzi Microsoft Office,
Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie
  • współpraca z Liderami wskazanych projektów,
  • bieżąca aktualizacja informacji o projektach,
  • udział w spotkaniach dot. przydzielonych projektów, protokołowanie i sporządzanie notatek ze spotkań,
  • raportowanie postępu projektów z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi IT,
  • dbałość o kompletność dokumentacji projektowej,
  • zbieranie i dokumentowanie wymagań biznesowych oraz procesów dla przydzielonych projektów,
  • dbanie o właściwy przepływ informacji pomiędzy odpowiednimi jednostkami organizacyjnymi firmy,
  • budowanie bazy wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk zarządzania projektami,
  • inne zadania zlecone przez przełożonego.
Zainteresowanym oferujemy
  • wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • bony świąteczne
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego z pakietem medycznym
  • fundusz oszczędnościowy,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,
  • pracę w nowoczesnej, stabilnej firmie z długoletnią tradycją i wiodącą pozycją na rynku.
  • przyjazną atmosferę i wspierających przełożonych,
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zniżki dla pracowników na produkty oferowane przez firmę.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@autos.com.pl

*Dodaj CV (.pdf, .docx, .doc)
Zgoda jest polem wymaganym, jeśli chcesz wysłać wiadomość prosimy o zaznaczenie.