Narzędzia do zadań specjalnych


Narzędzia do zadań specjalnychA gdybym Państwu powiedział, że kluczem udarowym zasilanym akumulatorem można odkręcić np. koło w ciężarówce?

Brzmi jak herezja, a jednak firmie Milwaukee udało się stworzyć narzędzie wymarzone do pracy w mobilnym serwisie ciężkich pojazdów. Klucz udarowy zasilany bateriami wykonanymi w technologii Fuel zapewniającymi odpowiednie zasilanie narzędziom, w połączeniu z mechanizmem bezszczotkowym świadczą na pewno o innowacyjności, ale również o bezawaryjności jaką charakteryzują się produkty Milwauekee.

Zalety akumulatorowego klucza udarowego stają się bardziej zauważalne kiedy spojrzymy na to, jak w tej chwili wygląda praca serwisu mobilnego.

Klucz pneumatyczny, którego dotychczas Państwo używaliście, musi posiadać zasilanie powietrzem, a to znaczy, że dodatkowe miejsce na samochodzie zajmuje sprężarka powietrza.
No tak, ale to przecież nie wszystko, bo kompresor trzeba zasilić prądem, więc na auto zabieramy również agregat prądotwórczy. Okazuje się, że wyżej wymienione wyposażenie jest już warte sporą kwotę, a do tego również zajmuje sporo powierzchni w samochodzie serwisowym, nie mówiąc już o czasie jaki potrzebny jest do rozpoczęcia pracy kluczem pneumatycznym.

Z  tego porównania można już wychwycić zalety narzędzia Milwauekee, a jeżeli jeszcze dodam, że ma ono moc 2000 Nm  - inne rozwiązania tego narzędzia takie jak obsługa za pomocą smartfona, lokalizowanie skradzionego klucza, czy  kompatybilność baterii ze 135 innymi narzędziami marki Milwauekee to już jak mawiają komentatorzy sportowi 'truskawka na torcie' ;-)


Udało mi się Państwa przekonać?  Nie?

Nie musicie mi wierzyć, zapraszam do przetestowania tego narzędzia w swoim warsztacie. Na prezentację narzędzi można się umówić w każdym z naszych oddziałów.

Zapraszamy!

Przygotował:
Karol Filarski - Specjalista ds. wyposażenia warsztatów i szkoleń

PROMOCJE

ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz