TWOJA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA, A TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE!

Kiedy w 2020 roku ostatni raz spotykaliśmy się z użytkownikami testera Jaltest na cyklicznym szkoleniu związanym z diagnostyką, pytaliśmy, co można poprawić/rozwinąć w oprogramowaniu, aby było jeszcze bardziej użyteczne i wartościowe dla naszych klientów.
Wśród wielu odpowiedzi najbardziej popularną okazało się - dołożyć możliwość podłączenia i zdiagnozowania wózków widłowych. Mocno nas to zdziwiło, jednakże duża ilość tych głosów sprawiła, że koledzy z firmy Cojali - producenta testera Jaltest, wzięli sobie do serca opinie klientów. Dziś możemy śmiało ogłosić owoce tych rozmów. Otóż w wersji oprogramowania diagnostycznego 21.2 pojawi się nowy moduł MHE – dedykowany diagnostyce właśnie wózków widłowych, ale nie tylko.
jaltest

Również podnośników teleskopowych czy ruchomych podestów!

Wśród ponad 40 dostępnych marek znajdziecie Państwo możliwość diagnozowania m.in. Linde, Jungenrich, Stihl, Bobcat, Manitou i wielu innych.

Tym samym Jaltest wypełnia niszę na rynku stając się pierwszym multibrandowym narzędziem dedykowanym tej grupie pojazdów.

Oprócz diagnozy systemów urządzenie pozwoli Wam również na wykonanie wielu programowań takich jak:


• kalibracja czujnika kąta pochylenia masztu
• kalibracje joysticka
• regeneracja filtra cząstek stałych
• kalibracja czujnika przeładowania
• kalibracje skrzyni biegów
• reset przeglądu
• i wiele więcej

jaltest


Jeżeli chciałbyś zobaczyć możliwości urządzenia, umów się na bezpłatną prezentację testera w Twoim warsztacie.


Leszek Marcinkowski
Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów
i Szkoleń
tel. +48 797 535 148
e-mail: l.marcinkowski@autos.com.pl

Mariusz Kogut
Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów
i Szkoleń
tel. +48 797 535 428
e-mail: m.kogut@autos.com.pl

Wojciech Jakubowski
Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów
i Szkoleń
tel. +48 513 218 456
e-mail: w.jakubowski@autos.com.pl


Bartosz Kantorek
Kierownik ds. Wyposażenia Warsztatów
i Szkoleń Polska Północna
tel. +48 723 66 45 38
e-mail: b.kantorek@autos.com.pl

Karol Filarski
Kierownik ds. Wyposażenia Warsztatów
i Szkoleń Polska Południowa
tel. +48 723 68 68 85
e-mail: k.filarski@autos.com.pl

Grzegorz Ciesielski
Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów
i Szkoleń
tel. +48 513 219 875
e-mail: g.ciesielski@autos.com.pl

Adam Krakowiecki
Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatów
tel. +48 518 183 578
e-mail: adam.krakowiecki@autos.com.pl

PROMOCJE





































ODDZIAŁY


Oddziały XLS
Pobierz