Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Airrex

Rex Nordic Group importuje i dystrybuuje produkty Airrex w krajach nordyckich i kilku innych krajach europejskich. 

Posiada lokalne spółki zależne na wszystkich rynkach, na których jest obecna. Firma zatrudnia około 30 osób, a w sieci dealerskiej posiada już prawie 700 dealerów.
Główna siedziba, magazyn centralny i hala produkcyjna o powierzchni prawie 4000m² znajdują się w Askola, około 50 kilometrów od Helsinek. Produkty codziennie wyjeżdżają z Askola do wszystkich krajów Europy. Posiadają także własne biuro, magazyn i warsztat naprawczy w Trondheim w Norwegii.
Obrót Rex Nordic Groups w ostatnim pełnym roku finansowym wyniósł około 7,4 miliona euro. Firma należy do najwyższej kategorii kredytowej AAA, do której należy jedynie 2,7% fińskich firm.

Firma produkuje również najwyższej jakości wanny z hydromasażem Rexener w fabryce w Askola w Finlandii.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Wyposażenie warsztatów

Poradnik

Jest zima i musi być zimno? A właśnie, że nie!
Niskie temperatury powodują poszukiwanie źródeł dostarczających nam ciepło, również w trakcie wykonywania pracy. Autos pragnie przedstawić rozwiązanie, które skutecznie rozwiąże ten problem i odwróci chłodne trendy. W ofercie naszej firmy pojawiły się nagrzewnice renomowanej skandynawskiej marki AIRREX, które sprawdzają się doskonale nawet w najtrudniejszych warunkach. Marka ta zdobyła zaufanie klientów dzięki zaawansowanej technologii i solidnej konstrukcji urządzeń. Te przetestowane w skandynawskich warunkach nagrzewnice charakteryzują się szybkim nagrzewaniem pomieszczeń, co jest istotne zwłaszczaw okresie zimowym. Możesz do tego użyć np. urządzenia, które zawsze masz przy sobie – smartfona. com. pl.