Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Bosch

Marka Bosch to znana i ceniona marka na europejskim rynku motoryzacyjnym. 

Firma oferuje najwyższe standardy jakości oraz zaawansowane technologie w produkcji elementów do układów hamulcowych dla samochodów osobowych, dostawczych, sportowych i wysokiej klasy limuzyn. W ofercie można znaleźć kompleksową paletę części zamiennych do samochodowych układów hamulcowych dla użytkowników wszystkich marek samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych  poruszających się po europejskich drogach. Bosch oferuje zarówno popularne, jak i wysokiej klasy części zamienne. 

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Oświetlenie
Części do silników
Części zamienne do kabin
Układ kierowniczy
Filtry
Akumulatory do ciężarówek
Alternatory i rozruszniki
Wyposażenie elektryczne
Układ zasilania
Części do:Maszyn rolniczych

Poradnik

Poznaj wycieraczki Bosch dla pojazdów użytkowych
Dobra widoczność jest niezbędna w pracy kierowcy samochodu ciężarowego lub autobusu. Tysiące kilometrów tras przemierzanych w różnych strefach klimatycznych i warunkach pogodowych to prawdziwy poligon do testowania części samochodowych.  Właśnie wtedy najbardziej docenia się dokładne oczyszczanie szyby, bezszelestną pracę i zwiększoną żywotność piór wycieraczek. W tak zmiennych i trudnych warunkach jak deszcz, śnieg, lód, kurz lub inne zanieczyszczenia wycieraczki Boscha doskonale spełniają swoje zadanie. Różnorodność oferty spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników, jakimi są kierowcy ciężarówek. Wycieraczki, które oferuje Bosch do samochodów użytkowych, to linie Aerotwin oraz Twin truck. hak.
Wszystko o prawidłowym przechowywaniu i utylizacji akumulatorów
Jak właściwie przechowywać akumulator, czy działanie promieni słonecznych albo wahania temperatur mają wpływ na jego prawidłowe funkcjonowanie w naszym samochodzie, jak i gdzie należy go zutylizować? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące akumulatorów znajdziecie Państwo w naszym poradniku.
Common Rail - regenerowane wtryskiwacze do pojazdów użytkowych - BX
Na naprawie komponentów dieslowskich nie warto oszczędzać. Zamontowanie wadliwego lub niewłaściwie naprawionego zespołu w pojeździe może doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika. Po drogach Polski i Europy jeździ coraz więcej samochodów użytkowych wyposażonych w system Common Rail. Zużyte lub niefachowo naprawione wtryskiwacze przyczyniają się do spadku mocy pojazdów lub znacznego wzrostu zużycia paliwa. Mogą również prowadzić do poważnych awarii silnika. W takich sytuacjach warto unikać pozornych oszczędności i wybrać rozwiązanie, które wyeliminuje problemy z eksploatacją na długi czas. Wtryskiwacze Common Rail do pojazdów użytkowych są dostępne, jako regenerowane fabrycznie w programie wymiany Bosch eXchange (BX).