Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Clas

CLAS to francuska marka z siedzibą w Savoie, powstała w 1996 roku, która od samego początku była innowacyjnym graczem w branży wyposażenia technicznego i narzędzi do pojazdów lekkich, użytkowych i ciężarowych. 

Oferta firmy obejmuje całościowe rozwiązania warsztatowe, począwszy od narzędzi ręcznych aż po windy. CLAS proponuje swoim klientom pełen asortyment produktów, od luksusowych po alternatywne, wszystko w jednym miejscu.

Obecnie CLAS rozwija się w kierunku oferowania globalnych rozwiązań, które są korzystne dla wszystkich jej partnerów. Firma stara się dostosować do potrzeb i budżetów swoich klientów, zachowując przy tym prostotę i szybkość reakcji. Dzięki ekspertom i pasjonatom cyfryzacji, CLAS staje się kluczowym graczem na rynku międzynarodowym, a jednocześnie wzmacnia swoją pozycję lidera we Francji.

CLAS oferuje produkty i usługi, które pozwalają nawiązać długoterminowe relacje oparte na zaufaniu. Firma codziennie stara się sprostać potrzebom swoich klientów i zaoferować dopasowane rozwiązania, które pomogą zaoszczędzić czas i energię. CLAS wyróżniają wartości takie jak: UCZCIWOŚĆ - naszych relacji przejrzystość działania ustalana na bieżąco; BLISKOŚĆ - według naszej dostępności słuchając twoich potrzeb dzięki naszemu wsparciu; PROSTOTA - naszych globalnych rozwiązań naszego handlu naszych organizacji; KREATYWNOŚĆ - naszych specjalistów śmiałość w poszukiwaniu doskonałości

Wyposażenie warsztatów