Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Cojali

COJALI jest hiszpańskim producentem komponentów, zaawansowanego sprzętu diagnostycznego, przewidywanych rozwiązań konserwacji i zdalnej diagnostyki dla pojazdów użytkowych, sprzętu rolniczego i specjalnego oraz statków.
Badania, rozwój i innowacje to fundamenty, na których ponad 30 lat temu w Campo de Criptana (Hiszpania) zbudowano hiszpańską międzynarodową firmę Cojali i które umożliwiły rozwój każdego z naszych produktów.
Choć początkowo skupialiśmy się na produkcji komponentów, Cojali ewoluowało, aby sprostać rosnącym potrzebom branży motoryzacji przemysłowej i opracowało szeroką gamę rozwiązań technologicznych, takich jak nasze urządzenia diagnostyczne czy rozwiązania telematyczne zintegrowane z diagnostyką zdalną.
Dzięki solidnemu i niepowstrzymanemu wzrostowi Cojali posiada obecnie trzy spółki zależne: Cojali France, Cojali Italy i Cojali USA, a także trzy biura handlowe w Rosji, Turcji i Meksyku, docierając z naszą marką do tysięcy warsztatów w ponad 115 krajach na całym świecie świat.
COJALI zawsze patrzy w przyszłość, mając na celu dostarczenie najnowocześniejszej technologii w branży pojazdowej.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Układ hamulcowy
Układ chłodzenia silnika
Sprzęgła
Części zamienne do kabin
Skrzynie biegów i mosty
Wyposażenie elektryczne