Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent ContiTech

W 1955 roku firma Continental była pierwszym producentem na świecie, który wprowadził na rynek miechy zawieszenia dla autobusów i ciężarówek.

Aktualnie ContiTech Air Spring Systems zajmuje się tworzeniem innowacyjnych i kompletnych systemów zawieszenia pneumatycznego dla różnego rodzaju pojazdów użytkowych, takich jak ciężarówki, autobusy, naczepy oraz pojazdy szynowe i maszyny. Miechy zawieszenia marki Continental ContiTech mają istotny wpływ na bezpieczeństwo i komfort jazdy, czas eksploatacji oraz ekonomikę i organizację logistyki w pojazdach użytkowych.

Kluczową rolą w sukcesie firmy Continental jest ciągłe badanie i doskonalenie stosowanych materiałów oraz bliska współpraca z czołowymi producentami pojazdów użytkowych. W ciągu dziesięcioleci firma stała się niezawodnym partnerem przy projektowaniu i rozwoju zawieszeń pneumatycznych dla producentów pojazdów na rynku pierwszego montażu (OE). Dzięki temu, nasza wartość dodana jako partner dla klientów rynku części zamiennych (AM) jest niepodważalna.

ContiTech Air Springs Systems stale rozwija swoją ofertę miechów zawieszenia w ramach rynku części zamiennych. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno miechy marki Continental ContiTech, identyczne jak te dedykowane na pierwszy montaż, jak i miechy marki Phoenix oraz Prime-Ride, dedykowane specjalnie na rynek części zamiennych. Nasza pełna oferta skierowana do użytkowników pojazdów użytkowych na rynku części zamiennych obejmuje produkty takie jak: miechy marki CONTITECH (najwyższej jakości), miechy marki PHOENIX (uznana światowa marka miechów zawieszenia), miechy marki Prime-Ride (miechy zawieszenia dedykowane na rynek części zamiennych) oraz zestawy śrub do montażu miechów zawieszenia.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Układ zawieszenia
Części do:Samochodów dostawczych