Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Dayco

Dayco to światowy lider w dziedzinie badania, projektowania, wytwarzania oraz dystrybucji układów napędów pasowych dla silników i usług posprzedażowych, obsługujący branże motoryzacyjną, ciężarową, budowlaną, rolniczą i przemysłową na całym globie.
Dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu w efektywnym przenoszeniu mocy w cichy sposób, Dayco osiągnęło pozycję światowego lidera w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dla pojazdów hybrydowych i elektrycznych. Z ponad stuletnim doświadczeniem w dziedzinie układów napędowych, firma Dayco jest w stanie dostarczać najbardziej wydajne systemy napędowe, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów na całym świecie.
Dayco posiada światowej klasy globalną sieć dystrybucyjną, obsługującą branżę posprzedażową, oferując pełny zakres zestawów i produktów dostosowanych do lokalnych rynków. Wszystko to jest możliwe dzięki zaangażowanemu zespołowi o zasięgu globalnym, który cechuje wzajemny szacunek, pokora oraz nieustanne dążenie do nauki, działając zawsze tak, jakby każdy produkt był ich własnością.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Części do silników
Części do:Maszyn budowlanych
Części do:Samochodów dostawczych