Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Exide

Exide Technologies to wiodący dostawca rozwiązań w zakresie magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu, z siedzibą w Paryżu.

Firma ma ponad 100-letnią tradycję i jest liderem na rynku polskim oraz czołowym eksporterem w krajach UE oraz Europy Środkowo-Wschodniej. Exide Technologies to jedna z największych firm zajmujących się produkcją akumulatorów oraz recyklingiem akumulatorów kwasowo-ołowiowych. Firma oferuje najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie magazynowania energii dla rynku motoryzacyjnego i przemysłu, zarówno na rynek pierwotny, jak i wtórny (dywizja GNB). Akumulatory Exide Technologies są montowane w najnowszych modelach samochodów marek, takich jak VW, Fiat, Toyota, Peugeot, Citroen, Jaguar, Land Rover, Hyundai, Scania, MAN, Volvo Truck i Mercedes Truck.

Exide Technologies dostarcza na światowe rynki technologie akumulatorowe najwyższej jakości, wiedzę oraz wartość dodaną. Firma posiada dwa centra rozwoju i badań, dziewięć zakładów produkcyjnych (w tym jeden w Polsce, w Poznaniu) oraz trzy zakłady recyklingowe w Europie. Exide Technologies przestrzega najwyższych standardów, które pozwalają na opracowywanie i wdrażanie najbardziej efektywnych rozwiązań energetycznych i pomagają klientom zwiększyć wydajność i produktywność.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Akumulatory do ciężarówek
Części do:Maszyn budowlanych
Części do:Maszyn rolniczych