Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Fuchs

Grupa FUCHS to przedsiębiorstwo z niemieckimi korzeniami, zajmujące się od ponad 90 lat opracowywaniem, produkcją i sprzedażą środków smarnych oraz innych pokrewnych produktów.

Firma oferuje szeroki asortyment produktów i usług dla różnych sektorów i zastosowań. Grupa FUCHS zatrudnia blisko 5700 pracowników w 58 spółkach na całym świecie i jest wiodącym, niezależnym dostawcą środków smarnych.

Asortyment produktów i usług Grupy FUCHS obejmuje ponad 10 000 pozycji podzielonych na 6 głównych kategorii: środki smarne dla motoryzacji, środki smarne dla przemysłu, smary, środki smarne do obróbki metali, środki smarne do zastosowań specjalnych oraz usługi. Firma obsługuje ponad 100 000 klientów, w tym firmy z przemysłu samochodowego, górnictwa, obróbki metali, rolnictwa, przemysłu lotniczego, energetyki, budownictwa i transportu, przemysłu stalowego, metalowego i cementowego oraz przemysłu spożywczego.

Grupa FUCHS dba o bliski kontakt z klientami, dzięki czemu jest w stanie oferować kompleksowe i niestandardowe rozwiązania dla różnych zastosowań. Firma jest synonimem wydajności, zrównoważonego rozwoju, bezpieczeństwa i niezawodności, efektywności oraz oszczędności kosztów. Grupa FUCHS to firma, która jest znana z technologii, która się opłaca.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Oleje i płyny
Chemia warsztatowa

Promocje