Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Kawe

KAWE - Pionierzy w świecie części do sprzęgieł i hamulców.
Przedstawiamy KAWE, firmę rodzinną, która od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz dystrybucji komponentów związanych z układem sprzęgła i hamulca. Nasza marka KAWE buduje renomę na światowym rynku już od roku 1970, a nasze produkty oraz usługi przyczyniają się do sukcesu klientów na międzynarodowej arenie.
Nasza oferta jest niezrównana - dostarczamy naszym klientom na całym globie najszerszy wybór, oferując ponad 5 000 różnych referencji związanych ze sprzęgłami, co stanowi rekord na skalę światową.
Wyróżnia nas również podejście nastawione na klienta. Nasz zespół ekspertów ds. tarcia to pasjonaci z ogromnym doświadczeniem, a niektórzy z nich związani są z KAWE od ponad 40 lat. Z chęcią służą wsparciem naszym klientom, również w najbardziej wymagających kwestiach, takich jak diagnozowanie problemów z układem sprzęgła czy indywidualne rozwiązania.
Nasza działalność obejmuje trzy kluczowe segmenty rynku:
   - Motoryzacja osobowa oraz lekkie pojazdy użytkowe;
   - Ciężarówki i autobusy;
   - Maszyny rolnicze i przemysłowe;
KAWE to gwarancja pewności, jakości i wsparcia doświadczonego zespołu. Odkryj nasze produkty i dołącz do grona zadowolonych klientów na całym świecie.

Części do:Ciężarówek, przyczep, naczep
Sprzęgła