Ponad 30 lat na rynku

106 sklepów w 3 krajach

Dostawa 24h

Producent Lemförder

Niemcy są znani na całym świecie z precyzji.
 

W kulturze niemieckiej istnieje przekonanie, że warto być dumnym z wykonywanej pracy i robić ją starannie. LEMFÖRDER, lider w dziedzinie produkcji układów kierowniczych i zawieszenia, ma lekką obsesję na punkcie perfekcji, co przekłada się na jakość oferowanych produktów. Firma ta dostarcza części najwyższej jakości dzięki innowacyjnym procesom inżynieryjnym, które są wynikiem ponad 70-letniej współpracy z producentami wyposażenia oryginalnego (OEM). Dzięki swojemu doświadczeniu jako bezpośredni dostawca dla przemysłu motoryzacyjnego LEMFÖRDER projektuje produkty perfekcyjnie dopasowane do każdego pojazdu. Firma ta stosuje pionierskie procesy produkcyjne, które zapewniają wydajność i bezpieczeństwo na drogach na całym świecie.

LEMFÖRDER wykorzystuje najnowsze technologie w celu osiągnięcia perfekcyjnego wykonania swoich części. Firma ta współpracuje bezpośrednio z producentami pojazdów, co wymaga od niej dostosowania każdej części do wymagań OEM i przeprowadzenia odpowiednich testów. Oznacza to, że na niezależnym rynku części zamiennych dostępne są tylko najlepsze części marki LEMFÖRDER. Firma ta nie tylko spełnia istniejące normy, ale także wyznacza nowe standardy.

LEMFÖRDER oferuje części do całego zawieszenia z jednego źródła, dzięki czemu można mieć pewność, że wszystkie komponenty działają w idealnej harmonii. Części te zapewniają bezpieczną i dynamiczną jazdę, co przekłada się na komfort i trwałość pojazdu. Siły działające podczas jazdy, hamowania oraz siły boczne są praktycznie nieodczuwalne, a proces wyżarzania poprawia trwałość przegubów i wydajność pojazdu już od pierwszego dnia użytkowania.